ZEYNEP SAĞDAŞ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

ZEYNEP SAĞDAŞ

ZEYNEP SAĞDAŞ

 

ZEYNEP SAĞDAŞ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

ZEYNEP SAĞDAŞ

19 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT 22:3O’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

ZEYNEP SAĞDAŞ’DAN “EV YAPIMI LEZZETLİ AKUSTİK TARİFLER”

Zeynep Sağdaş, pandemi dönemi karantinalarını şahsına münhasır bir akustik albüm yaparak değerlendirdi.
Uzun zamandır akustik kayıtlar yapma isteği içerisinde olan Zeynep Sağdaş, bu isteğini karantina günlerinde hayata geçirdi. Dönemin şartları sebebiyle tüm kayıtlar müzisyenlerin ev stüdyolarında gerçekleşti ve ismi de bu yüzden esprili bir şekilde “Ev Yapımı Lezzetli Akustik Tarifler” oldu. Albümdeki tüm sözlerde imzası olan Zeynep, 4 şarkının da bestesini yaptı. 3 şarkının bestesi Barış Aryay ve bir şarkının bestesi ise Nikos Papadopoulos’a ait.

Zeynep Sağdaş, sözü müziği kendisine ait olan ve albümün çıkış şarkısı “Acele Aşk Aranıyor” için tecrübeli yönetmen Gökhan Özdemir ile kendi evinde kamera karşısına geçti. Zeynep Sağdaş klibiyle ilgili; “Kanepeye oturmuş bir şekilde şarkı söyleyen şarkıcı görmekten fenalık geçirdiğim için canlı performans videosu çekmek yerine butik klipler çekmeye karar verdim, ilk buluşmaya giden romantik bir kızı anlatan klibim tatlı ve esprili oldu” diyor.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

ZEYNEP SAĞDAŞ RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

ZEYNEP SAĞDAŞ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar