Vüzera – Umursamıyor

Vüzera

Vüzera

 

Vüzera – Umursamıyor

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com Vüzera – Umursamıyor; Vüzera’nın, yayınlanan Umursamıyor isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

 

Vüzera’nın son teklisi ‘ umursamıyor ‘ basın , MP3 ve görsellerini sizinle paylaşıyoruz. . Listeleriniz de yer verirsiniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler kolaylıklar dilerim . Daha önce Peşimden Gelme ve İradesiz teklileri ile dinleyicilerle buluşan Vüzera bu sefer ” Umursamıyor En son Ziynet Sali ‘ nin YAŞAM ÇİÇEĞİ albümünde Ziynet Sali ve Mustafa Ceceli tarafından yorumlanan İÇİME ATIYORUM şarkısında da yine Vüzera ‘ nın imzası bulunuyor. Vüzera ‘ nın yeni teklisi Umursamıyor ‘ un sözü ve müziği sanatçının kendisine aitken şarkının klip yönetmenliğini ise Egemen Toprak Çiçek üstlendi Umursamıyor 25 Ocak ‘ ta tüm dijital platformlarda aynı zamanda Vüzera youtube kanalında yerini aldı.

 

 

 

PREVİNALASAN

PREVİNALASAN

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Vüzera - Umursamıyor

Vüzera – Umursamıyor


Yorumlar