Vasiyeti Ortaya Çıktı…

Vasiyeti Ortaya Çıktı…

 

Vasiyeti Ortaya Çıktı… Kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren sanat müziğinin güçlü sesi Hüner Coşkuner’in vasiyeti ortaya çıktı. Ünlü sanatçı, 2013 yılında katıldığı bir programda küpelerini çok sevdiğini ve onlarla gömülmek istediğini söylemişti.

 

Vasiyeti Ortaya Çıktı...

Vasiyeti Ortaya Çıktı…

 

Kemik iliği kanserinden tedavi gördüğü hastanede nefes darlığı sebebiyle hayatını kaybeden sanat müziğinin güçlü seslerinden Hüner Coşkuner’in,yıllar önce konuk olduğu Mesut Yar’ın televizyon programında vasiyetinden bahsettiği video kısa sürede gündem oldu.

 

Hüner Coşkuner

Hüner Coşkuner

 

“KÜPELERİMLE GÖMÜLMEK İSTERİM”

 

CNN Türk’te yayınlanan Mesut Yar’la Burada Laf Çok programında konuşan Coşkuner, vasiyeti hakkında “Küpesiz günüm yok. Aksesuarı ciddi anlamda çok severim. Küpe, bilezik, kolye… Bir yere gideceğim zaman mesela bir elbise, bol aksesuar… Bundan güç mü alıyorum bilemiyorum. Vasiyetim var aileme, Allah gecinden versin yaşamak her şeye rağmen çok güzel, küpelerimle gömülmek isterim” demiş.

 

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbetodalarımıza davet ediyoruz.

 

Vasiyeti Ortaya Çıktı...

Vasiyeti Ortaya Çıktı…

Yorumlar