Ukrayna’ya İnsani Yardım

Ukrayna’ya İnsani Yardım

 

Ukrayna’ya İnsani Yardım… Rusya’nın saldırdığı Ukrayna’da halk sığınaklara kapanırken, insani yardım çalışmaları da hız kazandı. AFAD’ın, Kızılay’dan 5 TIR insani yardım malzemesinin yola çıktığını açıklamasının ardından, ünlü sanatçı Haluk Levent Ahbaplar platformu ile Ukrayna’ya insani yardım malzemesi gönderme kararı aldıklarını duyurdu.

Ünlü sanatçı Haluk Levent ve Ahbaplar platformu, Rusya saldırısı altındaki Ukrayna’ya insani yardım için harekete geçti.

 

HALUK LEVENT

HALUK LEVENT

 

Haluk Levent sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Ukrayna’ya 5 TIR insani yardım kararı aldıklarını ve TIR’ların 2-3 gün içinde yola çıkacağını belirtti.

Levent, “Ahbaplar olarak Ukrayna’ya 5 TIR insani yardım kararı aldık. Yardım malzemesi taşıyan TIR’lar 2-3 gün içinde yola çıkacak” mesajını paylaştı.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Ukrayna'ya İnsani Yardım

Ukrayna’ya İnsani Yardım


Yorumlar