Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin – Kopardılar Seni Benden

Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin

Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin

Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin – Kopardılar Seni Benden

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin – Kopardılar Seni Benden; Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin’nin, yayınlanan Kopardılar Seni Benden isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

 

KOPARDILAR SENİ BENDEN ‘ E ABİ KARDEŞ YORUMU

Sevinç & Ülvi Abidin kardeşler Kopardılar Seni Benden ‘ i yeniden yorumladı.

Daha önce Aklına Hiç Gelmiyor muyum ve Kavgalarımızı Bile Özledim gibi başarılı projelere imza atan Onur Bayraktar ve Cennetten Çiçek şarkısıyla başarılı bir çıkış yakalayan Zehra Gülüç tarafından yorumlanan ” Kopardılar Seni Benden ” bu defa Sevinç & Ülvi kardeşler tarafından dinleyici ile buluşuyor.

Söz ve Müziği Oğuzhan Alnıaçık , düzenlemesi Abbas Babazade imzası taşıyan şarkının klip yönetmenliğiniyse Baktiyar Alakbarov üstlendi.

Kopardılar Seni benden ESC Music etiketi ile 4k çözünürlüğün de tüm video klibi ile Netd Müzik ‘ te yayında .

 

 

PREVİNALASAN

PREVİNALASAN

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin - Kopardılar Seni Benden

Sevinc Abidin feat. Ulvi Abidin – Kopardılar Seni Benden


Yorumlar