Seni Böyle Görmeyelim

Seni Böyle Görmeyelim

Yıldız Tilbe’nin son görüntüsü sevenlerini üzdü: Seni böyle görmeyelim… Tilbe’nin kısa saçları da dikkat çekti. Tilbe’nin sevenleri, “Seni böyle salmış vaziyette görmeyelim. Biraz kendine bak” diyerek sanatçıya seslendi.

 

Seni Böyle Görmeyelim

Seni Böyle Görmeyelim

 

Bugüne kadar seçtiği ilginç kıyafetlerle ve farklı çıkışlarıyla gündem olan Yıldız Tilbe son görüntüsüyle hayranlarını üzdü. Tilbe’nin sevenleri, “Seni böyle salmış vaziyette görmeyelim. Biraz kendine bak” diyerek şarkıcıya sitemde bulundu.

Önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Yakın arkadaşı ve menajeri Haluk Şentürk ile birlikte alışverişe çıkan Yıldız Tilbe’nin makyajsız oluşu, saçları ve kıyafet tercihi sevenlerini şaşırttı.

 

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe

SEMPATİK TAVIRLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Her zaman olduğu gibi sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Yıldız Tilbe, “Bugün alışverişe geldik. Eksiklerim vardı onları tamamladım. Ama havanın bu kadar çok soğuk olacağını düşünmedim” diyerek hızlı adımlarla aracına bindi.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbetodalarımıza davet ediyoruz.

 

Seni Böyle Görmeyelim

Seni Böyle Görmeyelim

 

Yorumlar