Sahne Kıyafeti Değişti

HADİSE

HADİSE

 

Sahne Kıyafeti Değişti

 

Sahne Kıyafeti Değişti… Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan kısa süre soran Gloria Jeans’in sahibi Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başladıktan sonra Hadise, tarzını değiştirdi. Bugüne kadar kendisine gelen eleştiriler karşısında feminist bir duruş sergileyen ve her yapılan haberden sonra duruşunu sergileyen Hadise değişti.

 

HADİSE

HADİSE

 

Daha önceleri sahne kıyafetleri olarak seksi kıyafetler tercih eden Hadise, dün akşamki konserinde tulum tarzında kapalı bir elbise giydi. Dinçerler’in ailesi tarafından istenmeyen gelin olduğu iddia edilen Hadise’nin sahne kıyafetlerini artık kapalı seçmesi tartışma çıkardı. Hadise daha önce müzik klibinin RTÜK tarafından ceza yemesine sosyal medyadan bir yazı ile cevap vermiş ve klibi sosyal medyasından yayınlamıştı.

Sahne kıyafetlerini ise seksi tercih eden Hadise, Mehmet Dinçer ile aşk yaşamaya başlşadıktan ve ailesi ike tanıştıktan sonra değiştiği görüldü. Kaan Yıldırım ile kıskançlık nedeniyle ayrılan Hadise’nin Mehmet Dinçer ile ilişkisinde ise değişmesi sosyal medyada tartışmaya açıldı.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Sahne Kıyafeti Değişti

Sahne Kıyafeti Değişti

 


Yorumlar