RAHATSIZ SHOW PUSULA FM’DE

METİN BARMANBAY

METİN BARMANBAY

RAHATSIZ SHOW PUSULA FM’DE

 

Edirne’de rahatsız show adıyla radyo programı yapan Metin Barmanbay, Türkiye’de çeşitli illerinin yanı sıra sesini Londra’ya kadar ulaştırdı.

Radyo Anadolu adı altında yapmış olduğu radyo programı yayınlanmaya başladı. Barmanbay, Zonguldak, Elazığ, Sivas, Malatya, Adıyaman, Çerkezköy, Tekirdağ, Kırklareli, Lüleburgaz, Babaeski, İzmir de iki farklı nokta olmak üzere ve en son gelişmemiz İngiltere’nin başkenti Londra’da dinleyenler ile buluşuyoruz.” İfadelerini kullandı.
2004 yılından beri profesyonel olarak radyocu olduğunu ifade eden Barmanbay, “Edirne’nin merkezinde yaptığı 2008 yılında başlayan Rahatsız Show adındaki radyo programı ile sesini Londra’ya duyurduğunu söyledi. Barmanbay, Edirne, Hakkari, Sivas, İzmir gibi şehirlerden sonra İngiltere’nin başkenti Londra’da da yayınlanmaya başlayan programının heyecanını gazeteciler ile paylaştı.

Metin Barmanbay, ‘Rahatsız Show’ radyo programıile ilgili olarak, “Stüdyomuz Edirne merkezde. Edirne’de eş zamanlı, sabahın tam sekizinde Hakkari ile start veriyoruz. Daha sonrasında Aksaray ve Niğde’ de yayına giriyoruz. Beraberinde Zonguldak, Elazığ,Sivas,Malatya, Adıyaman,Çerkezköy, Tekirdağ, Kırklareli, Lüleburgaz, Babaeski, İzmir de iki farklı nokta olmak üzere ve en son gelişmemiz İngiltere’nin başkenti Londra’da dinleyenler ile buluşuyoruz. İngiltere’de saat farkı dolayısıyla yayınlarımızı iki saat geç başlatıyoruz.” Şeklinde konuştu.

 

TÜRKİYE’NİN EN RAHATSIZ ADAMI ‘RAHATSIZ SHOW’ TESCİLLİ

Barmanbay, Programın adı Türkiye’nin en rahatsız adamı diyoruz ‘Rahatsız Show’. Programın içeriği komedi show programı. Siyasiden uzak bir program. Herkeste bir sıkıntı, herkeste bir problem. Herkesin sıkıntısını, stresini, problemini bir nebze azaltabilmek, yüzde tebessüm oluşsun maksatlı yapmış olduğumuz bir hareket. Rahatsız Show 2008 yılında başladı fakat 2006-2007 yılında Edirne’den doğdu. Daha sonrasında da Londra’ya kadar uzadı. Tabi patentimizi de almış olduk tescilli ve ödüllü bir radyo programı. Tabi bu ödüllere Edirne ve Edirne halkı sayesinde ulaştık.” Dedi.
Barmanbay, radyo programına gelen tepkilerden; “Özellikle en çok tepkiyi, en çok etkiyi, en çok güzel geri dönüşü nerden alıyoruz dersek, yurdumun en uç noktası Hakkari’den. Zaten artık Edirneliyim takdir edersiniz ki 13 yıl oldu. Edirne’den bu yayını vermenin mutluluğu ve gururu var bende.” Diye bahsetti.

 

“HERKES GÜLSÜN, HERKESE HİTAP EDELİM”
Barmanbay, “Londra’ya programımızı buradan hazırlıyoruz. Radyo televizyon üst kuruluncatakipte olduğumuz ve de cezalara karşı Türk aile yapısına ve ince husus, detaylara rivayet etmem gereken programları önceden hazırlıyoruz ki dinleyene karşı kırıcı, ailede gerek çocuklarıyla beraber takip eden dinleyenleri de kırmamak adına, herkes gülsün, herkese hitap edelim. Londra’da bugünden itibaren Radyo Anadolu olarak 90.6 fm da başladık.”

 

MÜZİĞİN PUSULASI PUSULA FM

 

Canlı Radyo PusulaFM.Com Üzerinden Online Olarak Dinlenebilen Online Radyo PUSULA FM’de Müzik ve Magazin Dünyasından En Son Haberler En Hit Şarkılar Klipler Canlı Bağlantılar ve Eğlenceli Paylaşımlar İçin Pusulanızın Yönü PUSULA FM ve İnstagram Hesabında Olsun!

 

RAHATSIZ SHOW PUSULA FM'DE

RAHATSIZ SHOW PUSULA FM’DE


Yorumlar