RadyoEce


SeRSeRi_KiZ     09-11-20     Makale Köşesi     118 Defa Okundu

RadyoEce

RadyoEce

RadyoEce

Radyo Ece sadece bir radyodan ibaret değil dinleyicisine bir biri ile sohbet edebileceği bir chat sitesi ile destek vermektedir. Değerli radyo Radyo Ece sevenleri günümüzde internet radyoları üzerinden birçok amatör yayıncı arkadaşlarımız yerel radyolarda yayın yapmaktadır. Bunlardan biride siz olabilirsiniz. Nasıl mı ? Sunucumuz üzerinde kaliteli dj’lerden oluşan bir ekibimiz vardır. Bu ekibe dahil olarak ilk öncelikle amatör olarak başlayarak her gecen gün biraz daha ilerleyerek kendinizi geliştirip ve eğlenceli güzel ve süper bir dj olabilirsiniz.

Chat radyoları Radyoece sizlere yazılı sohbet sitelerinde bir birinden kaliteli djler ile yayın yapmaktadır. Mükemmel bir site olma yönünde daha önce karşılaşmadığınız bir site ile Dostluğu Arkadaşlığı Aile kavramını tadacaksınız.

Radyoece ailesinin Sloganınla Sultanların Dinlediği Radyo ile sizde tanışmak istiyorsanız ve ailemize katılmak sohbet etmek istiyorsanız ne yapmanız lazım mı? Radyoece.com yazıp google le web ya da mobil akili telefonla bize ulaşabilir ve katılabilirsiniz Radyo yanında Sohbet kanallarımız ve Eğlence kanallarımız var oxm gibi şamata gibi eğlence yarışma botlarınla da vakit geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bize katılmanız.

Radyoece birçok sohbet siteleri tarafından dinlenmektedir Sohbet-yap.com Sevdasehri.com Chatyeri.net Mobilodam.com gibi birçok sohbet sitelerinden takip edilmektedir.

 

Yorumlar (1 Yorum)

    Gun boyu usanmadan sıkılmadan dinlediğim tek radyo cok tesekur ederim guzel yayinlariniz icin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


error: Content is protected !!
sohbet