RadyoEce Okey Sitesi – Sıla Okey

SILAOKEY

SILAOKEY

 

RadyoEce Okey Sitesi – Sıla Okey

 

Yeni nesil okey sistemleri ile birlikte artık günümüzde; masa oyunları oynamak için evinizdeki rahatınızı bozmanıza hiç gerek kalmadan sizlere okey oynama imkanı sunan; RadyoEce Okey Sitesi üzerinde sizlerde klasik okey oyunlarına katılım sağlayabilirsiniz. Hiçbir zaman sınırlaması olmadan internetten kesintisiz okey oynayın.

 

RADYOECE OKEY SİTESİ

RADYOECE OKEY SİTESİ

 

Yazılımcılarımız tarafından geliştirilmiş olan Okey uygulaması ile birlikte artık mobil okey oynamak çok avantajlı. 2 kişilik ve 4 kişilik oyun türü ve yüksek kullanıcısı ile her saatte oyuncu olmasından dolayı istediğiniz saatte oyun oynayabilirsiniz. İnternette okey oyna seçeneği ile taşlar oyuncuların önüne sistem tarafından dağıtılmış şekilde gelmektedir. Tek tık ile elinizi dizebilir ve taş dağıtma gibi zaman harcayan işlemle uğraşmanıza bile gerek kalmaz.

 

HEM OKEY OYNA HEM CANLI RADYO DİNLE

HEM OKEY OYNA HEM CANLI RADYO DİNLE

 

RadyoEce Okey Sitesi – SılaOkey Hem Radyo Dinle Hem İstek Yap Hemde Okey Oyna

 

SıLa Okey Sitesinin amacı internet ortamı üzerinde kurduğu okey platformun da normal hayattaki kıraathanelerde okey oynanan okeyin zevkini internet ortamına taşımayı amaçlamış bir sitedir.  Türkiye’nin her ilinden oyuncuların bir araya geldiği lobide insanların birbirleri ile sohbetler ettiği, oyunlar oynadığı ve eğlenceli zamanlar geçirdiği mobil okey sitesine hemen katılın.

 

SILAOKEYNET

SILAOKEYNET

 

Türkiye’nin 81 ilinden ziyaretçilere sahip olan silaokey.net adresi okey sevdalılarını bir araya getirerek gerçek bay ve bayan kullanıcılarla canlı okey oynama imkanı sunmaktadır. Oyun oynarken radyo dinleyebilecek, sohbet edebilecek ve oyundaki arkadaşlarınıza istek parçalar gönderebileceksiniz.

Okey 4 kişi tarafından oynanan ve 106 taş 4 ıstaka 1 zar ile oynanan bir oyun olarak bilinmektedir. Her ne kadar mucidi yabancı bir insan dahi olsa okey oyunu Türk toplumlarında oldukça fazla sevilen ve oynanan bir oyundur. Eski yıllarda özellikle ailenin bir araya gelmesi ile birlikte akşam boyu kek, pasta çay ve sohbet eşliğinde saatler boyunca; oynanan okey oyunu günümüzde de bu değerini kaybetmemiş ve bu topraklarda sırf okey oynamak için açılan birçok farklı mekan bulunmaktadır. Bu gibi durumlar okey oyununun insanlarımız için ne denli önemli olduğunun da temel göstergesidir. Online okey siteleri oldukça basit anlamı ile okey oyununun dijitale aktarılmış halidir.

 

 

Öncelikle bilgisayarların insan hayatına girmesi ile bilgisayarın kendi içerisinde olan bir oyun olarak varlığını sürdüren okey internet ile birlikte internet ortamına aktarılmış olup; her ne kadar gerçek bir masa oyunu gibi olmasa da kanlı canlı insanlar ile internet üzerinden oynanır bir oyun haline gelmiştir.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. SıLaOkey.Net İLe Hem Radyo DinLe Hem İstek Yap Hemde Okey Oyna… O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

RadyoEce Okey Sitesi - SılaOkey

RadyoEce Okey Sitesi – SılaOkey


Yorumlar

4 Kasım 2021

Merhaba