Özgür Kanat RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

Özgür Kanat

Özgür Kanat

 

Özgür Kanat RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

ERSEN ASLAN

12 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT 23:15’DE

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

ÖZGÜR KANAT “SON GÜNEŞ”

Özgür Kanat, bir yıl aradan sonra yepyeni ve çok duygusal bir şarkıyla yaza merhaba diyor. Yıllardır müzik sektöründe çok özel projelere imza atan Erkan Güleryüz’ün yapımcılığını üstlendiği single çalışmasının klip çekimlerini yönetmen Yunus Emre Uysal yaptı. Klibin görüntü yönetmenliğini Göksel Tuzun ve sanat yönetmenliğini ise Nilgün İskumru yaptı.

Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan bu sıkıntılı dönemde, klibin çekildiği Tekirdağ Ganos Dağı’nın eşsiz doğası ve sanatçının hem yorumu hem de klip performansı izlerken bizi bambaşka yerlere götürecek. Söz ve müziği Serkan Tuğ’a ait olan şarkının aranjörlüğünü Soner Kıvanç üstlendi. Ön hazırlıkları 2 ay süren şarkının kayıtlar, mix ve masteringi İstanbul StudioKiwi’de Soner Kıvanç tarafından yapıldı. Son Güneş’deki gitarlar Emrah Koçak’a ait. Özgür Kanat’ın Son Güneş şarkısı ve klibi tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

ÖZGÜR KANAT HAKKINDA

1980 yılında Adana Ceyhan’da doğan Özgür Kanat, bu güne kadar birçok konser ve müzikalde sahne aldı. Sanatçı 2003’de dünyaca ünlü gitaristimiz Hasan Cihat Örter’ le tanıştı ve 3 yıl boyunca gitar üzerine çalışmalarda bulundu. 2006’da Türkiye’de Flamenko gitarın en değerli isimlerinin başında gelen Ilgaz Benekay’ la tanışan sanatçı 2011 yılına kadar İspanyol müziği ve Flamenko gitar çalışmalarında bulundu. Sanatçı 2006 /2012 yılları arasında PeraJazz orkestrasında vokal olarak görev aldı.

Türkiye’nin birçok yerinde sahne almış olan sanatçı 2013 yılında Acun Medyanın sunduğu “O Ses Türkiye” yarışmasına katıldı ve ismini tüm Türkiye’ye duyurdu. Özgür Kanat’ın 2016’da söz ve müzikleri Erman Türköz’e ait olan aranjörlüğünü Suat Aydoğan’ın yapmış olduğu 4 şarkıdan oluşan maxi single çalışması dijital platformlarda yayınlandı. Albümde yer alan “Her Şeyim” ve “Buz” isimli şarkılara klip çekildi. Sanatçı 2020 Mart ayında söz ve müziği kendisine ait olan “Zamansız Ayrılık”…

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

Özgür Kanat RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

Özgür Kanat RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar