Ömer Öcal – Innocent

Ömer Öcal

Ömer Öcal

 

https://www.instagram.com/omerocalofficial/

 

Ömer Öcal – Innocent

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com Ömer Öcal – Innocent; Ömer Öcal’ın, yayınlanan Innocent isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

 

ÖMER ÖCAL’DAN EVRENSEL DÜNYA MÜZİĞİ: INNOCENT

Keman sanatçısı ve akademisyen Ömer Öcal’ın bestelediği “Innocent” adlı eser Rnz Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı. Bestesinde müziğin en saf ve masum halini yansıtan sanatçı, müziğin evrensel ve birleştirici gücüyle dünyanın her yerine ulaşmayı hedefliyor. Hakan Öcal yönetmenliğinde çekilen şarkının klibinde Ömer Öcal, İstanbul’un tarihi ve eşsiz güzelliklerinden oluşan görüntüleri eşliğinde kemanını çalarken kamera karşısına geçti.

Birçok sanatçının sahnesinde orkestra şefliği yapan ve müzisyenlik yapan, ayrıca birçok film ve dizinin müziklerine danışmanlık yaparak hazırlayan, çalan, besteleyen, düzenleyen, yorumlayan, emprovizelerini dinlediğimiz usta müzisyen, yaptığı diğer yeni besteleri de önümüzdeki aylarda ardı ardına müzik dünyasıyla buluşturmayı planlıyor.

MİNE AYMAN RADYO İLETİŞİM DANIŞMANI 0532 528 25 49

 

 

MİNE AYMAN PR

MİNE AYMAN PR

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Ömer Öcal - Innocent

Ömer Öcal – Innocent


Yorumlar