OLCAY RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

OLCAY

OLCAY

 

OLCAY RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

OLCAY

20 TEMMUZ SALI

SAAT 22:3O’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

OLCAY “BU YAZ” İLE BEN DE VARIM DİYOR!

“Güz” şarkısıyla müzik dünyasına duygusal bir başlangıç yapan Olcay, bu sefer enerji dolu yaz şarkısı “Bu Yaz” ile herkesi eğlendirmeyi planlıyor. Söz ve müziği kendisine ait olan aşk şarkısının düzenlemesi Can Gülcan’a ait. Bu yaz aşk yaşayıp aşklarını evlilikle taçlandıracak olanların da bu şarkıyı çok seveceğini düşünen Olcay, şarkıya uygun eğlenceli bir klip için kamera karşısına geçti.

Ozidi Manta yönetmenliğinde hem stüdyo da hem de dış mekanlarda çekilen klipte sanatçıya profesyonel dansçılar eşlik etti. Klipte, hem şapkası hem de bastonuyla dikkat çeken Olcay, oyunculuğunu da tam anlamıyla göstermiş oldu. Klipte ayrıca Elif Öztürk’ün sahibi olduğu Boldie adlı yarış atı da yer aldı ve bu sahneler Ankara Çubuk’ta çekildi. Yaylılarda İstanbul String’in eşlik ettiği ve mix mastering Koray Püskül tarafından yapılan “Bu Yaz” şarkısı DMC etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

 

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

OLCAY RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

OLCAY RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar