Nurgül ŞAHBALLI RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

Nurgül ŞAHBALLI

Nurgül ŞAHBALLI

Nurgül ŞAHBALLI RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

NURGÜL ŞAHBALLI

19 HAZiRAN CUMARTESİ

SAAT 22:00’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Müzik yaşamına 4 albüm, onlarca televizyon programı ve sayısız konserler sığdıran Nurgül Şahballı; 5’nci albüm hazırlıklarının devam ettiğini, yakın bir zamanda son albümünün de dijital platformlarda satışa sunulacağını aktardı.

ZİRVEDEKİ İSİMLERLE ÇALIŞTIM

Nurgül Şahballı, ilk albümünü 18 yaşında çıkardığını söyledi. Meslek hayatının ilk başlangıcında, babası Hilmi Şahballı’dan veto yediğini anlatan Şahballı; “Ben sahnelerde büyüdüm diyebilirim. Babam sayesinde yüzlerce halk ozanı, sanatçı tanıdım. Onların soluduğu havayı soludum. Âşık Reyhanî, Murat Çobanoğlu, Ali Kızıltuğ, Barış Manço, gibi birçok farklı kulvarda zirvede olan isimlerle çalışma fırsatı buldum.  Ama kendimi babama kabul ettirmem kolay olmadı. Beni çok zorlu bir sınavdan geçirdi ve ilk albümüm olan Sevda Yası’nı yapmama izin verdi.  İlk albümüm o dönemlerde büyük ilgi görünce, sırasıyla ‘Volkan Gibiyim’, ‘Gülüver’ adlı albümlerini çıkardım” diye konuştu.

TÜM ALBÜMLER ARTIK DİJİTAL PLATFORMLARDA

Türk Halk Müziği Sanatçısı Nurgül Şahballı,  1993 yılından bugüne kadar çıkardığı tüm albümleri dijital platforma taşıdıklarını söyledi. “Artık dijital bir dönemde yaşıyoruz. Akıllı telefonlar, ipadler, taşınabilir dizüstü bilgisayarlar bile miadını doldurmak üzere. Dünya da teknoloji o kadar çok ilerliyor ki, neredeyse giyilebilir teknoloji mevcut teknolojinin yerini alacak. Bizleri dinleyen ve geçmiş albümlerimizi özleyenlerin ısrarı olmasa belki meşakkatli çalışmaya girmezdim. Ama bugün bana gelen tepkilere baktığımda, iyi ki yapmışız diyorum.

 

https://www.instagram.com/nurgulsahballiofficial/

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

Nurgül ŞAHBALLI RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

Nurgül ŞAHBALLI RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar