NEVESER GERGİNOK RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu

NEVESER GERGİNOK

NEVESER GERGİNOK

 

NEVESER GERGİNOK RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu

 

SES SANATÇISI

NEVRESE GERGİNOK

19 NİSAN PAZARTESİ

SAAT 22:30’DA

SERSERİ_KİZ İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI KONUĞU

 

NEVESER GERGİNOK‘TAN YENİ SINGLE “YANIMDAKİ SEVGİLİM”

MÜZİK DÜNYASINDA ALATURKA RÜZGARI ESTİRECEK

 

“Zamansız  Akşamlar” adlı eseriyle, müzikseverlerin gönlünde taht kuran Türk Sanat Müziği’nin güçlü sesi Neveser Gerginok, “Yanımdaki Sevgilim” adlı yeni single çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Kendi bestelerinin yanı sıra seslendirdiği eserlerle de müzik dünyasına damga vuran Neveser Gerginok, alaturka ezgilerden oluşan “Yanımdaki Sevgilim” şarkısı ile 2021’e iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Kuzey Yapım  etiketiyle  dijital platformlarda yerini alan  “Yanımdaki Sevgilim”in sözleri  Güzide  Füsun Arkış’a, müziği  Ömer Öcal’a ait, şarkının düzenlemesini ise Faruk Paker ve Ömer Öcal yaptı. İstanbul stüdyolarında çekilen nostaljik klibinin yönetmenliğini ise Candar Köker üstlendi. Klip ve şarkı tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

 

Neveser Gerginok hakkında:

İstanbul’da doğan Neveser Gerginok müzisyen bir ailenin kızıdır. Babası Necdet Gerginok, değerli bir musiki hocasıdır. Bu sebeple küçük yaşlarda başlayan müzik eğitimi, İTÜ Devlet Konservatuarı Şan Bölümü’ne kadar uzanmıştır. Bu bölümü birincilikle bitirdiği için doğrudan yüksek lisansa geçiş hakkı kazanan Gerginok, İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde ileri icra tekniği branşında yüksek lisansını tamamlamıştır. İstanbul Radyosu’nun açtığı sınavı kazanarak 4 yıl burada görev yapmış ve canlı yayınlara katılmıştır.

Gökhan Kırdar’ın Loopus adlı şirketinin sanatçısı olduğu yıllarda birçok dizi ve filmde beste, söz ve yorumlarıyla katkıda bulunmuştur. Bugüne kadar birçok ünlü sanatçının albümlerinde back vokal olarak yer almıştır. “Zamansız Akşamlar” isminde bir solo albümü ve bir çok Türk Sanat Müziği arşiv albümü vardır. TRT’de Dünyanın Türküsü, Lacivert adlı programlarda saz ve ses sanatçısı olarak yer almıştır. Halen Kadıköy Belediyesi bünyesinde koro şefliği ve şan hocalığı yapmaktadır.

 

MİNE AYMAN PR

MİNE AYMAN PR

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

NEVESER GERGİNOK RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu

NEVESER GERGİNOK RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu


Yorumlar