NAZ ELİBOL RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

NAZ ELİBOL

NAZ ELİBOL

 

https://www.instagram.com/nazelibol/?hl=tr

NAZ ELİBOL RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

NAZ ELİBOL

17 HAZiRAN PERŞEMBE

SAAT 22:00’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

NAZ ELİBOL’DAN YEPYENİ BİR ÇALIŞMA: “ÇİKOLATA”

13 senedir profesyonel sahne hayatını daim eden başarılı sanatçı Naz Elibol’un, üçüncü teklisi “ÇİKOLATA” müzik sektörüne ve müzik severlerin ilgisine sunuluyor. Şahin Özer yapımcılığında ÖZER Müzik etiketiyle piyasaya çıkan teklinin Genel Koordiantörü Yadigar Akyol oldu.

Güçlü sesi ve yorumcu kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci kimliğini de ön plana çıkaran Naz Elibol, her zaman olduğu gibi “ÇİKOLATA” için de oldukça iddialı.

Bazı televizyon dizilerinde oyuncu olarak da karşımıza çıkan sanatçı Naz Elibol’un yeni teklisi “ÇİKOLATA”nın bestecisi ve aranjörü; farklı projeleriyle müzik piyasasında yerini alan, başarılı müzik adamı Ozan Özdemir oldu.
Elektro gitarları Haydar Burak Köse çalarken, şarkının editleri Tuncay Gökşin tarafından yapıldı. Mix, Enver Akarcalı, mastering Muammer Tokmak tarafından yapıldı. Stüdyo TINI ( Abdurrahman Tarıkcı ) ve Stüdyo O.Z. stüdyolarında çalışmaları gerçekleştirilen teklinin proje koordinatörlüğünü Sema Çelik yaptı.

Klip yönetmeni Ray Yapım İbrahim Şimşek oldu. Kurgusunu Ali Necati Kumcuoğlu’nun hazırladığı klibin senaryosu ise Naz Elibol ve Erhan Yanık tarafından yazıldı..Styling ise Naz Elibol’a aittir. Klipte şarkıcıya pitbull cinsi Poison isimli bir can dostumuz da eşlik etti.
Naz Elibol’un üçüncü teklisi “ÇİKOLATA”, 18 Mayıs’ta Özer Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Netd Youtube kanalında.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

NAZ ELİBOL RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

NAZ ELİBOL RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar