MURAT İNCE MÜZİĞİN PUSULASI PUSULA FM’DE

MURAT İNCE

MURAT İNCE

 

MURAT İNCE MÜZİĞİN PUSULASI PUSULA FM’DE

 

MURAT İNCE MÜZİĞİN PUSULASI PUSULA FM’DE… Duygu adamı Murat İNCE Uzun İnce Yol Programı İle Müziğin Pusulası PUSULA FM’de Hafta İçi Her Gün Saat 23:00-01:00 Arasında Sizlerle…Murat İnce 01 Haziran 1969’da Yozgat’ta doğdu. İlk, orta, lise ve yüksek okulu Ankara’da bitirmiştir. (Eskişehir Sağlık Kurumları Saymanlığı A.Ö.Ü)

Lise yıllarından itibaren şiirlerini kaleme alan sanatçı ilk kitabı “Adı Yalnızlık’ı” 1999 yılında kendi imkânlarıyla çıkardıktan sonra geçen yıllar içerisinde çeşitli yayın kuruluşlarından toplam on bir kitaba imza atmıştır. Kitapların yedisi şiir, üçü deneme ve bir tanesi Türkçe’yi doğru etkin kullanma sanatı (diksiyon) içeriklidir.

DUYGU ADAMI MURAT İNCE

Murat İnce 2000 yılından itibaren yazdıklarını radyo programlarında söylemeye başlamıştır. Öyle ki hazırlayıp sunduğu bütün programlar büyük beğeniyle takip edilmiş ve birçok yaralı yüreğe iyi gelmiştir. (TRT TSR Türkiye’nin Sesi Radyosu – Türkiye Polis Radyosu – TGRT FM )
Sanatçı 2005 yılından itibaren görsel medyada da programlar hazırlayıp sunmuştur. İnce Yollarda, Uzun İNCE Yol ve Başka İklimler aktüel belgesel programları (Flash Tv-Bengütürk TV Art Avrasya) muhtelif kanallarda oynamıştır ayrıca sanatçının hazırlayıp sunduğu “Bir Nefestir Yaşam ve Türkü Kervanı” isimli müzik eğlence programları da büyük beğeni kazanmıştır.
DUYGU ADAMI MURAT İNCE

DUYGU ADAMI MURAT İNCE

Sanatçı Kafes Sinema Filmi, M.Ö. Türkler Belgesel ve TRT 1 Teşkilat Dizilerinde oynamıştır.Sanatçı on yılı aşkın süre Yozgat’ın İLERİ GAZETESİNDE ve son dokuz yıl ANAYURT GAZETESİNDE kendisine ayrılan köşede aşk mektupları yazmıştır.Murat İnce 2003&2005 eğitim öğretim yılında Ankara Aydınlıkevler Ticaret ve Anadolu İletişim Meslek Lisesinde Türkçe’yi etkin ve doğru kullanma, diksiyon, sunuculuk, radyo ve televizyon konulu dersler vermiş yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir.

DUYGU ADAMI

Sanatçının ilk şiir&müzik albümü “Ayrılık Sevdi Bizi” 2008 yılında, “Ben Senin En Çok Çocuk Yanlarını Sevdim” 2009 “Gönül Mahkûmu” 2011 yılında Ati Müzikten, “ Bağcıksız Ayakkabılarım” 2014 yılında Simay Müzikten ve Son olarak “ TÜRKLER GELİYOR” adlı çalışması yine Ati Müzik etiketiyle sanatseverlerle buluşmuştur. Murat İnce’nin albüm çalışmalarında, Naşide Göktürk, Ahmet Şafak, Ekrem Düzgünoğlu, Zeynep, Ömer Danış ve Volkan Sönmez sesleri ve besteleriyle yanında olmuşlardır.
Sanatçının albümlerinden Çekil Git, Bize Kalan, Kader, Saat On iki, Gönül Mahkumu, Ne Sandın, Sevdim Seni, Hapis Kuşlar ve Zalim adlı çalışmalara video klipler çekilmiş olup KRAL TV başta olmak üzere onlarca müzik kanalında oynamıştır. Murat İnce 2012 Buhara Dergisi “Yılın Enleri” ödül töreninde, yılın en iyi şairi ve yılın en iyi radyo programcısı ödülüne layık görülmüştür.

MÜZİĞİN PUSULASI PUSULA FM

 

Canlı Radyo PusulaFM.Com Üzerinden Online Olarak Dinlenebilen Online Radyo PUSULA FM’de Müzik ve Magazin Dünyasından En Son Haberler En Hit Şarkılar Klipler Canlı Bağlantılar ve Eğlenceli Paylaşımlar İçin Pusulanızın Yönü PUSULA FM ve İnstagram Hesabında Olsun!

 

DUYGU ADAMI MURAT İNCE MÜZİĞİN PUSULASI PUSULA FM'DE

DUYGU ADAMI MURAT İNCE MÜZİĞİN PUSULASI PUSULA FM’DE


Yorumlar