MURAT CAN ÖLEKLİ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

MURAT CAN ÖLEKLİ

MURAT CAN ÖLEKLİ

 

MURAT CAN ÖLEKLİ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

MURAT CAN ÖLEKLİ

02 AĞUSTOS PAZARTESİ

SAAT 22:30’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

“Müzik Kendimi İfade Etmemin En Etkin Yoluydu

Sanatçı Murat Can Ölekli’nin yeni şarkısı “Bana Bi Gülmez” Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Bağlama ile müzikle tanışan sanatçı Murat Can Ölekli’nin 2018 yılından beri hazırlığını yaptığı başarılı şarkısı “Bana Bi Gülmez” Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardan müzikseverlerle buluştu.

Söz ve müziği kendisine ait olan “Bana Bi Gülmez” şarkısı hakkında Murat Can Ölekli şu ifadeleri kullandı:

“2017 senesinden itibaren şarkılarımı dijital platformlarda paylaşıyordum fakat geniş kitlelere ulaşamadığımdan dolayı sabit ve kemik bir dinleyici kitlesine sahiptim. Bir müzik şirketiyle anlaşma gereksinimi duyunca ve Avrupa Müzik’le olan fikir alış-verişimiz sonunda şarkının bu etiketle yayınlanmasına karar verdik. Bana Bi Gülmez’in ilk notlarını 2018 yılında almaya başlamıştım ve şarkıyı 2020 yılında yayınlamayı düşünüyordum. Fakat bütün dünyayı etkileyen pandemi süreci en çok da müzik sektörünü ve müzisyenleri etkiledi. Sonuç olarak, “Bana Bi Gülmez” (rötarlı bir şekilde de olsa) 2021 yılında Avrupa Müzik etiketiyle yayınlandı.”

Müzik Kendimi İfade Etmenin En Etkin Yoluydu

Küçük yaşta müzikle tanışan ve hayatını sanatla beraber devam ettirmeye karar veren Murat Can Ölekli, sanatın ve müziğin hayatındaki yeri için şu ifadeleri kullanıyor:

“Müzik benim için kendimi ifade etmemin en etkin yoluydu ve ben de bu işe ağırlık vererek kendi bestelerimi dijital ortamlarda yayınlamaya başladım. Yayınladığım 10 şarkının sonunda, toplumun geneline hitap edebilecek olan “Bana Bi Gülmez” isimli şarkımı besteleyip insanların beğenisine sundum.”

Murat Can Ölekli’den Yepyeni Projeler Gelecek

Murat Can Ölekli, 30 bestesinin daha bulunduğunu ve bunların da zamanı gelince dinleyicilerle buluşacağını açıkladı.
“Şu sıralar, ileri bir tarihte yayınlanmak üzere yeni şarkımın hazırlıklarına başladım. Şu anda yaklaşık olarak 30 bestem var ve zaman içinde hepsini yayınlamayı düşünüyorum. Kendi adıma ve müzikseverler adına en iyi şarkıları üretmek istiyorum. Gelecekte neler olacağını hep birlikte göreceğiz. ”

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

MURAT CAN ÖLEKLİ RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

MURAT CAN ÖLEKLİ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar