MEHMET ÖZKELEŞ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

MEHMET ÖZKELEŞ

MEHMET ÖZKELEŞ

 

MEHMET ÖZKELEŞ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

MEHMET ÖZKELEŞ

23 EYLÜL PERŞEMBE

SAAT 22:30’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Müzisyen bir aileden gelen Mehmet Özkeleş
1985 yılı Adana doğumlu Lise eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yarı zamanlı Şan bölümünde ve Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümünde tamamlamış. Müzik öğretmeni olan ancak durmayan Mehmet Özkeleş   Yüksek Lisans eğitimi için Malatya İnönü Üniversitesi Müzik Bilimleri ve Teknolojileri bölümünü tamamlayıp daha sonra Akdeniz Üniversitesi Müzik Bilimleri Doktora programın da  doktora yapmış.

Başarılı sanatçı Çeşitli orkestralarda Lirik Tenör Solist olarak ve Müzik Yazılım Programları, Aranjörlük, Bestecilik, Prodüktörlük, Albüm Yapımcılığı ve Ses Mühendisliği alanların da çalışmalarına devam edip tüm bu birikim ve tecrübeleri ni Ağla isimli 5 şarkılık albümünde ortaya koyarak müzik severlerin beğenisine sunmuş.

Mehmet Özkeleş tarz ve kendine has farklı yorumu ile dikkat çekmekte olup ayrıca Akustik cover çalışmalarıyla da Youtube, İnstagram ve TikTok’da kendine başarılı bir yer edinen Mehmet Özkeleş; Spotify başta olmak üzere diğer platformlarda da iyi bir ivme yakalamış  Mehmet Özkeleş ilerleyen günler de müzik platformlarında adından çok söz ettirecek görünüyor.

Başarılı şarkıcı “ben senin” isimli şarkısını eşi için bestelemiş olup. Şarkının yer aldığı “ağla” albümü de dünya kadınlar gününe armağan etmiş.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

MEHMET ÖZKELEŞ RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

MEHMET ÖZKELEŞ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar