MARAL RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

MARAL

MARAL

 

MARAL RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

MARAL

28 HAZiRAN PAZARTESİ

SAAT 22:00’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

ŞARKICI MARAL KİMDİR?

Ceylan Başusta ya da bilinen sahne adıyla Maral, Türk ses sanatçısı.

Şarkıcı Maral aslen Bingöl İli Genç İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Uzun yıllar Bingöl’de Dj’lik yapmıştır.

Diyarbakır, Mersin, Elazığ gibi illerde katıldığı yarışmalarda 1. olmuştur. Müjdat Gezen Batı Halk Müziği Şan Bölümü’nde eğitim almış ardından Halk Müziği eserlerinden oluşan ilk albümünü 2013 yılında yayınlamıştı.

Müjdat Gezen Batı Halk Müziği Şan Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra halk müziği eserlerinden oluşan ilk albümünü 2013 yılında “Sevdakar” ismiyle yayınladı.

2003 yılında Kara Mektup isimli sinema filminde Keje karakteri ile oyunculuk yapmıştır. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte ve sahne çalışmalarını İstanbul Avcılar’da devam ettirmektedir.

Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Fransızca ve Yunanca başta olmak üzere 6 dilde şarkı söyleyen Maral, bir röportajında “Uzun yıllar İngilizce öğretmenliği yaptım ve Amerika’da yaşadım. O yüzden her dilde şarkı söylemeye yatkınım” dedi. Müziğin kendisi için bir tutku olduğunu belirten genç şarkıcı, “Sahnedeyken yaşadığımı hissediyorum, müzik benim için nefes almak gibi bir şey” diye konuştu.

 

https://www.instagram.com/maralofficial/?hl=tr

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

MARAL RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

MARAL RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar