Levent Özer – Dünya Serseri

Levent Özer

Levent Özer

 

https://www.instagram.com/leventozer_official/

 

Levent Özer – Dünya Serseri

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com Levent Özer – Dünya Serseri; Levent Özer’in, yayınlanan Dünya Serseri isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

 

Daha önceleri Rashit ve 10 yıla yakın bir süredir de Teoman’ın sahne ekibinden tanıdığımız ve ilk albümü “ Söyle De Bilelim “ ile ismini duyuran Levent Özer, 8 yıl aradan sonra çıkarmaya hazırlandığı yeni şarkısı “Dünya Serseri” ile iddialı bir yeni başlangıç yapıyor. Zoom Music etiketiyle 26.03.2021 cuma günü müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan şarkı, pop-rock ile elektronika’nın bambaşka ve çok yenilikçi bir harmanı olarak müzikseverlere sunuluyor.

Ritimleri ve altyapısı ile çok özel ve farklı bir füzyon müziği olarak dikkat çeken “Dünya Serseri”, Levent Özer’in ne kadar önemli bir besteci ve müzisyen olduğunu da kanıtlıyor. Levent Özer tarafından yazılan, bestelenen ve aranje edilen bu şarkı, 2021 Ocak ayında İstanbul’da 2 farklı stüdyoda kaydedildi. Şarkının farklı atmosferi, sound ve ritim yapısındaki yeniliçi yaklaşım, adeta yeni nesil olan Z kuşağının günümüzdeki ruh halini ve tercihini yansıtıyor. Şarkının co-production ve sound design koltuğunda Ali Kutlu Soytar ve Onur Diner isimleri, şarkının mixinde ise Berk Kula ismi öne çıkıyor. Mastering, Nashville, TN, A.B.D’de yerleşik True East Mastering stüdyosunda yapılan “Dünya Serseri”ye Mustafa Özen yönetmenliğinde bir de video klip çekildi. Klip’te oynayan Swiss Mila adlı fotomodel de oyunculuğu, duru güzelliği ile son günlerin yükselen ismi olarak bu klipte dikkat çekiyor.

Levent Özer’in Dünya Serseri” şarkısı tüm dijital platformlarda ve video klibiyle NetD YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

 

 

MÜZİK ONAIR PR

MÜZİK ONAIR PR

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Levent Özer - Dünya Serseri

Levent Özer – Dünya Serseri


Yorumlar