Küfürlü Paylaşım

Küfürlü Paylaşım

Küfürlü Paylaşım…İlişkilerine ikinci bir şans veren İrem Derici ve Cem Belevi, bir kez daha yollarını ayırdı. Ayrılık haberleri sonrası ünlü şarkıcının sosyal medya hesabından yaptığı küfürlü paylaşım dikkat çekti.

Kendisi gibi şarkıcı Cem Belevi ile aşk yaşayan İrem Derici, aldatılınca ilişkisine son vermişti. İhaneti affeden Derici, Cem Belevi’ye ikinci bir şans vermiş ve beraber Hollanda’ya gitmişlerdi. Belevi ile Amsterdam sokaklarında el ele gezen Derici, o anları takipçileriyle paylaşıp, çok mutlu olduğunu dile getirmişti.
Küfürlü Paylaşım

Küfürlü Paylaşım

KÜFÜRLÜ VALİZ PAYLAŞIMI GELDİ

Tatilde kavga eden çiftten kötü haber geldi. İkili, birbirlerini sosyal medya hesabından takipten çıkardı. İrem Derici’nin valiz paylaşımı da kafaları karıştırdı. Derici, sosyal medya hesabından valizsiz kaldığını duyurdu. Amsterdam’ı terk edip Türkiye’ye döndüğü tahmin edilen Belevi’nin, İrem Derici’nin valizini alıp gittiği iddia edildi.

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Küfürlü Paylaşım

Küfürlü Paylaşım


Yorumlar