Kiralık Sevgili Arıyorum…

Kiralık Sevgili Arıyorum…

Kiralık Sevgili Arıyorum… Twitter hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Aynur Aydın, 14 Şubat Sevgililer Günü için isteğini dile getirdi. Aydın, paylaşımında, “14 Şubat için kiralık bir sevgili arıyorum” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında, kendisini evde karantinaya alan şarkıcı Aynur Aydın, sosyal medya platformu Twitter’dan yaptığı paylaşımla gündem oldu.

 

Kiralık Sevgili Arıyorum...

Kiralık Sevgili Arıyorum…

 

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı yalnızlığını vurguladığı paylaşımında, “14 şubat sevgililer günü için kiralık bir sevgili arıyorum.” ifadesinde bulundu. Sosyal medyada olay olan paylaşım sonrası Aydın’a, kullanıcılardan binlerce beğeni geldi.

 

Aynur Aydın

Aynur Aydın

 

KARANTİNAYI CEM YILMAZ’LA GEÇİRMEK İSTEMİŞTİ

34 yaşındaki Aynur Aydın, geçtiğimiz aylarda muhabirlerden gelen, “Karantina günlerini kiminle geçirmek isterdiniz?” sorusuna verdiği cevapla şaşırtmıştı. Aydın, soruya “Cem Yılmaz” yanıtını vermiş, ardından, “Serenay kusura bakmasın ama gülmeye ihtiyacım var” ifadelerini kullanmıştı.

 

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbetodalarımıza davet ediyoruz.

 

Kiralık Sevgili Arıyorum...

Kiralık Sevgili Arıyorum…

Yorumlar