KAYRA RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

KAYRA

KAYRA

 

KAYRA RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

KAYRA

22 EYLÜL ÇARŞAMBA

SAAT 22:30’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

KAYRA “ELE VERİYOR”

‘99 Yılında İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gelen “Kayra Kedaş” müziğe 12 yaşında dışarıda görüp heves ettiği bir klasik gitarı eline alarak başlamıştır. O yıllarda 3 ay gitar eğitimi aldıktan sonra evde kendisini geliştirip sadece hobi olarak çeşitli yerlerde gitar çalmaya ve şarkılar söylemeye başlamıştır. Aynı zamanda eğitim hayatına devam ettiği için o yıllarda müzik onun için pek ön planda olamamıştır.

Lise 3 ve lise 4 yıllarında ilk defa sözünü yazıp kendi bestelediği parçalar üretmeye başlamıştır. Üniversite öğrenciliği boyunca dans ve tiyatro gibi başka sanat dallarının da kapsamlı eğitimlerini başarı ile tamamlayarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Kadir Has Üniversite’sinde Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan “Kayra” pandemi sürecinin başlamasıyla beraber evdeki karantina sürecini verimli değerlendirerek en büyük tutkusu olan müzik adına bir kamp sürecine girmiştir. Bu karantina dönemi içerisinde yaklaşık olarak 100’e yakın parçayı kendisi besteleyip yazmıştır.
Kayra’nın bu dönemde üretmiş olduğu işlerden biri olan “Ele Veriyor” şarkısı 23 Temmuz 2021’de yayınlanan ilk tekli çalışması olmuştur.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

KAYRA RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

KAYRA RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 


Yorumlar