İtiraf Etti

Ebru Keskin

Ebru Keskin

İtiraf Etti

 

Alo Şarkısına İlham Veren Gerçeği İtiraf Etti… Bu yazın başında, sözü ve müziğini birlikte yazdığı Şehinşah ile “Taktik” isimli tekliye düet yapan Ebru Keskin, yakın zamanda “Alo” ile sevenlerine unutulmaz bir yaz armağan etti.

“Hayatım boyunca pembeden nefret ettim.”

Son dönemde “pembe” saçlarıyla dikkat çeken sanatçı, yeni tarzına ve yüz binlerce insanın merakla bekleyip coşkuyla dinlediği “Alo” şarkısına ilham veren gerçeği en sonunda itiraf etti: “İhanet!”

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Altın Medya Ödüllerinde Hey Mama ile “Yılın En İyi Yabancı Şarkısı” ödülüne layık görülen güzel müzisyen, yaşadığı son ilişkisindeki kırılma noktasını müziğe dönüştürdü.

 

İlham Veren Gerçeği İtiraf Etti

 

“Banyosunda başka bir kadına ait pembe bir eşya buldum.”

İhanet her insanda yara açar. Kimileri o yaranın kapanmasını beklerken Ebru Keskin harekete geçmeyi tercih eder ve aşk önce acıya, sonra sanata dönüşür.

Eski defteri çoktan kapatan Ebru Keskin için son hamle saçını pembeye boyatmak olur. Bu sayede yalnızca saçının değil, yüreğinde nefret uyandıran karanlık hislerin de rengini değiştirmeyi başarır.

“Şeffaf mutluluğu çok özledim: Düşüncesiz bir tebessümü ve gerçek samimiyeti…”

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

İtiraf Etti

İtiraf Etti


Yorumlar