İstanbul’da Aşka Geldi

TARKAN

TARKAN

 

İstanbul’da Aşka Geldi

İstanbul’da Aşka Geldi… Pandemi dönemi boyunca Almanya’da olan Tarkan ünlü bir markanın reklam filmi için geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelmişti. İstanbul’un tadını çıkaran Tarkan’a eşi Pınar da eşlik ediyor. Tarkan İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafla aşka geldi.

“CAN PINAR’IM”

Megastar paylaşımına şu romatik notu düştü: “Bir yanımda can Pınar’ım, öte yanımda eşsiz İstanbul boğazı. Dün gece yoktu benden daha bahtiyarı. E bir aşk adamı olarak arada romantik olmazsam olmaz”

 

TARKAN

TARKAN

 

ERKEK BEBEK BEKLİYORLAR

Tarkan, 2017 yılında hayranı olan Pınar Dilek’le Almanya’da dünyaevine girmişti. Bu evlilikten2018 yılında Liya adında bir kızları dünyaya geldi. Ünlü çift şimdi ise erkek çocuk bekliyor.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

İstanbul'da Aşka Geldi

İstanbul’da Aşka Geldi


Yorumlar