İrem Derici Ağladı

İrem Derici Ağladı

 

İrem Derici Ağladı… İrem Derici 2014’te katıldığı ‘Beyaz Show’da en büyük hayalinin Harbiye’de şarkı söylemek olduğunu açıklamıştı.

Önceki akşam hayali gerçeğe dönüştü. Kariyerinde ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkvaha’da konser verdi. Popçu, biletleri günler öncesinden tükenen konsere 2 aydır 150 kişilik bir ekiple hazırlandığını söyledi.

 

İrem Derici Ağladı

İrem Derici Ağladı

 

Özel yaptırdığı 3 katlı sahneye asansörle çıktı ve “Benim ruh halimi yansıtıyor, biraz şizofren işte! Haftaya müziği bırakıp Marmaris’e yerleşiyorum diyebilirim. Şaşırmayın” dedi.

450 BİN TL HARCADI

İrem Derici görsel şovlar için hiçbir masraftan kaçınmadığını belirtip “Bu sahne için 450 bin TL harcadım…

Hiçbir zaman yatlar, katlar, kolunda pırlantalar, altımda son model arabalar isteyen bir tip olmadım. Yıllardır aynı otomobile biniyorum…

Pandemiden sonra çıktığım tüm sahne ve konser paralarımı, üzerine cebimden de koyup buraya yatırdım” dedi.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

İrem Derici Ağladı

İrem Derici Ağladı


Yorumlar