Hosgeldin 2021

Hosgeldin 2021

 

2020 yilini geride birakarak 2021 yilina  Hosgeldin diyoruz .

2021 tabi en onemlisi  saglik sihhatli mutlu, huzurlu  ve bereketli bir omur surmeyi bütün cümle insanlara, sevdiklerine beraber nice güzel yillar gecirmeyi nasip etsin.

 

Hosgeldin 2021

Hosgeldin 2021

 

Radyoece Ailesi olarak Tum sevdiklerimize Mutlu yillar….

 

( eLbi ) – Sevgili arkadaslar yeni yilinizi mutlu, saglikli ve güzel gecmesini diliyorum .insallah hep beraber nice güzel senerlere olsun.

 

( By-SicakBuz ) – Yeni yilda umutlariniz Gercek , Mutluluklariniz sonsuz olsun iyi yillar.

 

( Duman ) – Ailenizle sevdiklerinizle saglikli , mutlu nice seneleriniz olsun Mutlu senelere.

 

( Lavinya ) –  Dilerim Birbirimize korkmadan sarilabilecegimiz  el ele tutusabilecegimiz , istedimizde ozgurce gezip , Tozabilecegimiz bir yil olur. 

 

<KaBuSs> Allahým sen bize saðlýklý huzurlu ve mutluluk içinde geçirebileceðimiz bir yýl nasip et. Mutlu yýllar.

 

<VuraL> Nerede Yasam Varsa Orada Umut Vardir. 2021 de tum umutlar sizinle olsun sevgili Radyoece  kullanicicilari .

 

<DeLikanLi> Hiç ßir ßeklentim yok Hayattan DOST Vefayi YAR Sevdayi ßilsin Yeter… DeLikanLi.

Hosgeldin 2021

Hosgeldin 2021

 

 

<Burçak> 2020 üzüntüler kederler kayiplar birakarak geçti gitti. 2021 de hersey güzel olacak insallah. Vatanýma Milletime Tüm dünya milletlerine huzurlu bir yil diliyorum. Saglik  sihhat Mutluluk getirsin acilar sikintilar yasatmasinn Yüceler yücesi Rabbim.Kanaldaki tüm arkadaslarima  saglikli  ömürler diliyorum . Saygi ,Sevgi Dua ile

 

< GoZYasi >  Radyoece Ailesi Olarak Herkese Mutlu saglikli  sevgi dolu bir 2021 Diliyorum .

 

<Melodram> Yeni  yilin  hepimize saglik  mutluluk ve huzur getirmesini ve bugünlerimizi aratmamasini  diliyorum..Insallah yeni yil  umutlarimizin  hayallerimizin gerçeklesecegi  saglik  ve mutlulukla gecirecegimiz  bir yil olur. Sevgiler.

 

 

Özlenen Özele İtiraf

Hosgeldin 2021

Müzik senelerdir hayatımızda büyük bir rol oynar, mutluyken de üzgünken de müzik dinleriz. Müziğin beynimizde oluşturduğu farklı etkiler bulunmaktadır. Bu etkiler müzik türüne göre değişiklik göstermektedir. Yıllarca dillerden düşmeyen popülerliğini yitirmemiş bir çok şarkıyı ve dünümüzden bugünümüzde de halen dinlenmekte olan nostaljik şarkıları sitemizde dinleme şansına sahipsiniz. Hiç eskimeyen ve dün gibi hala hit olan unutulmaz şarkıları siz değerli dinleyicilerimiz ile yeniden buluşturan yayınlarımız sayesinde hatıralarınızı canlandıracak ve anılarınızı tazeleyebileceksiniz. Nostaljik şarkıların en çok dinlenen adresi olan RadyoEce.Com Online Radyo Dinle sitemiz sayesinde yayınları kesintisiz bir şekilde dinleme fırsatına sahipsiniz. Unutulmaz şarkılar Radyo Ece’de…

 

 

Sultanlarin Dinledigi Tek Radyo Radyoece.com 

 

 

Yorumlar

Duman
31 Aralık 2020

iyi seneler sağlıklı mutlu huzurlu sevdiklerinizle en güzeline ♥ sevgi ile♫ Radyoece♪ Ailesi ♪