Hesabım Çalındı Gelen Linkleri Açmayın

Hesabım Çalındı Gelen Linkleri Açmayın

 

Hesabım Çalındı Gelen Linkleri Açmayın… Televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimlerinin sosyal medya hesaplarını ele geçiren hacker’ların hedefindeki kişi, bu kez oyuncu Burak Demir oldu.

 

BURAK DEMİR

BURAK DEMİR

 

“HESABIM ÇALINDI”

Yaklaşık iki aydır Instagram hesabını geri almak için uğraşan Demir, takipçilerini uyarmayı ihmal etmedi.

42 yaşındaki oyuncu, “Mavi tikli resmi hesabım çalınmıştır. Lütfen gelen linkleri açmayın ve mesaj içeriklerine itibar etmeyin” ifadelerini kullandı.

Son dönemin popüler oyuncularından Sevda Erginci’nin de 1,5 milyondan fazla takipçisi olan Instagram hesabı kimliği belirsiz kişiler tarafından hacklenmişti.

Sosyal medya sayfasındaki paylaşımlarla dolandırıcılık yapıldığı belirtilen Erginci, suç duyurusunda bulunmuştu.

“HESABIMA DAHA YENİ ULAŞABİLDİK”

27 yaşındaki ünlü oyuncu, daha sonra hesabını geri almasının ardından konuyla ilgili açıklamada bulunmuştu.

“Gerekli hukuki süreci başlattım” diyen Sevda Erginci, yayınladığı videoda şu ifadelere yer vermişti:

Merhabalar… Birçoğunuz biliyorsunuz zaten. Salı günü Instagram hesabım çalındı. Az önce daha yeni ulaşabildik ve geri alabildik. Bu süreçte tam olarak ne yaptı bilmiyorum ama birkaç story attığını biliyorum, o storyler üzerinden de birilerini dolandırmaya çalıştığını biliyorum.

“SAVCILIĞA ŞİKAYETTE BULUNUN!”

Çok fazla mesaj var. O yüzden şu anda hepsini okuyamıyorum. Kimi dolandırdı, kime ne zarar verdi, kime ne yazdı bilmiyorum. O yüzden bir yerlere para yatırdıysanız, bir zararınız varsa lütfen hemen savcılığa şikayette bulunun. Ben gerekli hukuki süreci başlattım zaten. Bu süreçte destek olan herkese de çok teşekkür ederim.

 

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Kaliteli Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

 

Hesabım Çalındı Gelen Linkleri Açmayın

Hesabım Çalındı Gelen Linkleri Açmayın


Yorumlar