Haftaya Dört Kişiyiz…

Haftaya Dört Kişiyiz…

 

Haftaya Dört Kişiyiz… Alişan oğlu Burak ve eşi Buse Varol’la olan fotoğrafını paylaştı sosyal medya yıkıldı!

 

Alişan

Alişan

 

Sanat camiasının gözde çiftlerinden Alişan ile Buse Varol, kızları Eliz’i kucaklarına almak için gün sayıyor. Mayıs 2018’de nikah masasına oturan şarkıcı Alişan ve oyuncu Buse Varol, oğulları Burak’ı 2019 yılında kucağına almıştı. Ünlü çift, şimdilerde ikinci bebeklerine kavuşmak için sabırsızlanıyor. Alişan oğlu Burak ve eşi Buse Varol’la olan fotoğrafını sosyal medya hebasından paylaştı. Ünlü şarkıcı ‘Haftaya Allah’ın izniyle 4 kişiyiz’ notunu da düşmeyi ihmal etmedi. Ünlü çiftin paylaşımı sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Sevilen şarkıcı Alişan’ın hamile eşi Buse Varol karnı burnunda verdiği pozlarla sosyal medyada günde oluyor.

 

Alişan

Alişan

 

Oğlu Burak dünyaya geldikten sonra oyunculuğa ara veren Buse Varol şu sıralar Instagram paylaşımlarıyla hayranlarıyla buluşuyor. İkinci çocuk heyecanı yaşayan ünlü çift Alişan ile Buse Varol’un son paylaşımları sosyal medyada ilgi odağı oldu. Eliz adını koyacakları kız bebeklerinin doğumuna günler kala Alişan oğlu Burak ve eşi Buse Varol’la olan fotoğrafını sosyal medya hebasından paylaştı.

 

Buse Varol

Buse Varol

 

Ünlü şarkıcı ‘Haftaya Allah’ın izniyle 4 kişiyiz’ notunu da düşmeyi ihmal etmedi. Ünlü çiftin paylaşımı takipçileri tarafından yorum ve beğeni yağmura tutuldu.

 

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbetodalarımıza davet ediyoruz.

 

Haftaya Dört Kişiyiz...

Haftaya Dört Kişiyiz…

Yorumlar