GÜLİN DÖNMEZ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu

GÜLİN DÖNMEZ

GÜLİN DÖNMEZ

GÜLİN DÖNMEZ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

GÜLİN DÖNMEZ

18 MAYIS ÇARŞAMBA

SAAT 22:00’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com Gülin Dönmez & ŞÖLEN – Vakitsiz; Gülin Dönmez & ŞÖLEN’in, Vakitsiz isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

 

 

GÜLİN DÖNMEZ’İN YENİ TEKLİSİ ‘VAKİTSİZ’ DİGİTAL PLATFORMLARDA!

İSKENDER PAYDAŞ’TAN GÜLİN DÖNMEZ’E BÜYÜK DESTEK

Gülin Dönmez; müzik kariyerine 2016 yılında DMC Müzik etiketiyle Samsun Demir’in yapımcılığında ‘EFSUN’ isimli ilk single çalışmasıyla giriş yapmış, ve ardından 2017’de ‘KÖRDÜĞÜM’ isimli teklisiyle devam etmişti. Şimdi uzun bir aradan sonra söz ve müziği kendisine ait olan ‘VAKİTSİZ’ adlı teklisiyle müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

Süpervizörlüğünü İskender Paydaş’ın üstlendiği düzenlemesini Zafer Paydaş’ın yaptığı şarkının video klibi ise; yönetmen Adem Doğan tarafından Mersin sahilinde çekildi.

 

GÜLİN DÖNMEZ KİMDİR ?

Çok küçük yaşlardan beri şarkı söyleme isteği hep içinde olan ve aslında liseden sonra konservatura gitmek isteyen Gülin Dönmez, İng.İktisat Bölümü öğrencisiyken aynı kampüsteki konservatuarda öğretim görevlisi olan opera sanatçısı Levent Ayan tarafından sesi keşfedilince tam olarak kendinden emin olup,  2010 yılında Bankadan istifa edip kendini bir anda sahnelerde bulmuştur. ‘Sesler Hazinesi Orkestrası’ ile  yurtiçi ve yurtdışı turnelerle profesyonel olarak sahne hayatına adım attıktan sonra,  2011 yılında ‘MSM Actor Studio’da Müzikal Oyunculuk, 2012 de ‘Toronto Royal Konservatuar’da  Şan eğitimi alan sanatçı; 2016’da İtalya’nın La Spezia şehrindeki Giacomo Puccini Konservaturında Opera eğitimini tamamlamıştır.

Halen Mersin Devlet Opera ve Balesi Sanatçısı olmasının yanısıra aktif olarak yurtiçi yurtdışı konserlerine devam etmektedir.

Gülin Dönmez İngilizce, İtalyanca, Almanca dillerini konuşmakta olup, 5 farklı dilde canlı performans şarkı söylemektedir.

 

Kalbinin sesini dinleyerek, hayallerinin peşinden giden sanatçının; müziğe ve şarkı söylemeye olan tutkusu bu kez kendi duygu dünyasından kopup notalara ve sözcüklere dökülüyor.  Vakitsiz tam da böyle doğuyor.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

GÜLİN DÖNMEZ RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu

GÜLİN DÖNMEZ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Telefon Bağlantı Konuğu

 


Yorumlar