Gözyaşlarına Boğuldu

HADİSE

HADİSE

Gözyaşlarına Boğuldu

 

Gözyaşlarına Boğuldu… İzmir’deki konserinde “Küçük Bir Yol” şarkısını söyleyen Hadise sahnede gözyaşlarına boğuldu. Ünlü şarkıcının bir anda ağlaması konseri izleyenleri şaşkına çevirdi.

İzmir’de Çim konserleri kapsamında sahne alan Hadise, sevilen şarkılarını seslendirdi. Alanda toplanan binlerce kişi hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti.

Şarkıları ve danslarıyla kalabalığı coşturan ünlü şarkıcı “Küçük Bir Yol” şarkısını seslendirirken bir anda duygusallaştı.

‘Küçük Bir Yol’ şarkısını seslendiren Hadise’nin sözlerine devam edemeden eğilip ağlamaya başlaması, evlendiği için pişman olduğu yönünde dedikoduların doğmasına neden oldu.

Konserdeki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Hadise, gözyaşlarını tutamadığı anlara “Hayatımın şarkısı dediğim ‘Küçük Bir Yolu’ tam iki sene önce bugün yayınladık. Bizi böylesine güçlü ve anlamlı bir şarkı ile buluşturan Devrim ve Mete’ye tekrar teşekkür ediyorum” notunu düştü.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Gözyaşlarına Boğuldu

Gözyaşlarına Boğuldu


Yorumlar