GAMZE AKSOY RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

GAMZE AKSOY

GAMZE AKSOY

 

GAMZE AKSOY RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

GAMZE AKSOY

30 AĞUSTOS PAZARTESİ

SAAT 15:30’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

GAMZE AKSOY – BANA Bİ YAKLAŞ

YENİ JENERASYONUN TADI DAMAKTA KALACAK ŞARKISI FIRINDAN YENİ ÇIKTI!

izmir’de doğan Gamze Aksoy 2017’de Ege Üniversitesi Elektronörofizyoloji bölümünden mezun oldu. Halen sağlık sektöründe çalışmaya devam ediyor.

müzikle ilk tanışması babası sayesinde oldu. Çocukluğundan beri hep şarkılar söyleyen Gamze, bu yolda yürümeye karar verdikten sonra ilk küçük sahnesini lisedeyken aldı. 15 yaşında ilk sahne tecrübesini mezuniyet balosunda solistlik yaparak yaşayan Gamze Aksoy, Okul hayatım boyuncada özel günlerde kutlamalarda sahnelerdeydim. 15 yaşından beri de şarkılar yazıp besteliyorum ve şuan ilk teklim Bana Bi Yaklaş için çok heyecanlıyım dedi.

Bana Bi Yaklaş, sözü ve müziği kendisine ait bir çalışma Majör Stüdyo Ses Yarışması ile Cenk Alptekin ve Ozan Gülek’le tanışan Gamze, şarkıyı paylaştığında oldukça güzel tepkiler alınca hemen çalışmalara başladı. Ve İstanbul’a gelip bir gün stüdyo bir gün klip i Majör Stüdyo ekibine çektirip izmir’e işinin başına döndü.

Şarkının düzenlemesi Ozan Gülek’e ait Yapımcılığını Cenk Alptekin’in üstlendiği Gamze Aksoy Bana Bi Yaklaş Alptekin Yapım etiketi ile tüm dijitsal platformlardaki yerini 27 Temmuz 2021 tarihinde aldı.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

GAMZE AKSOY RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

GAMZE AKSOY RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 


Yorumlar