Ferit Türkkan – Niran Ünsal – Sebep Sensin

Ferit Türkkan - Niran Ünsal

Ferit Türkkan – Niran Ünsal

 

Ferit Türkkan – Niran Ünsal – Sebep Sensin

 

NİRAN ÜNSAL & FERİT TÜRKKAN ‘SEBEP SENSİN’ NİRAN ÜNSAL SANAYİDE KEŞFETTİ SİNGLE YAPTI

ANNESİNE VEFASINI DÜET İLE ÖDEDİ

 

Ünlü sanatçı Niran Ünsal, TRT İzmir Radyosu keman ve ses sanatçısı olan annesi Nursal Ünsal’ın emanetine sahip çıkıp müzik sektörüne yeni bir ses kazandırdı. Nursal Ünsal’dan müzik dersleri almasıyla başladığı müzikal yolculuğunda sanatçının vefatından sonra İzmir sanayide oto tamirciliği mesleğine geri dönüş yapan Ferit Türkkan, şarkılarını Niran Ünsal’a ulaştırmasıyla yarım kalan hayalini gerçekleştirdi.

 

Ferit Türkkan’ın müziğe karşı duyduğu heyecanından etkilenen Niran Ünsal, kendine has sesiyle dikkat çeken genç şarkıcıya 3 şarkılık bir single hazırladı. Annesine olan vefasını yerine getiren Ünsal, “Sebep Sensin” isimli şarkıda ise Türkkan ile düet yaptı. Sözü, müziği Ferit Türkkan’a ait duygusal şarkının düzenlemesi ise Serkan Balkan’a ait.

 

Ayrılıkla biten büyük bir aşkın hikayesini anlatan klibin romantik sahneleri Şile Saklıgöl’de çekildi. Şık video klibin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Aras Koloğlu bulunuyor.

 

Ferit Türkkan “NÜ Müzik etiketiyle çıkan yeni çalışmasında ayrıca 9/8’lik roman havası tadında olan “Güzelim Seni Severim” ve’ Kırık Kalpler’ isimli şarkılarıyla da müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

 

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Ferit Türkkan - Niran Ünsal - Sebep Sensin

Ferit Türkkan – Niran Ünsal – Sebep Sensin


Yorumlar