Ekranlara Geri Dönüyor!

Ekranlara Geri Dönüyor!

 

Ekranlara Geri Dönüyor! Rus Aleksandrov Kızılordu Korosu ile geçtiğimiz gün İstanbul’da sahneye çıkan sanatçı Haluk Levent, konser çalışmalarının yanı sıra yardım kampanyalarıyla da sık sık gündeme geliyor. AHBAP, derneğini kuran Haluk Levent, binlerce yardım gönüllüsüyle ihtiyaç sahibi insanlara ulaşıyor.

Haluk Levent, son olarak sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak ekranlara geri döneceğini duyurdu. Haluk Levent’in bu paylaşımı milyonlarca takipçisi tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

 

Ekranlara Geri Dönüyor!

Ekranlara Geri Dönüyor!

 

Sosyal medya sayfasından bir gönderi paylaşan Haluk Levent şu ifadeleri kullandı, “SMA’lı çocukların annelerine bir gelişmeyi haber edeyim.

Bir TV programı yapmaya karar verdim. Ve bir kanalla anlaştım. Program müzik ve yardımlarla ilgili bir olacak. Ve her hafta bir SMA’lı çocuğumuzun da kampanyasını bitirmek için çalışacağız. Bence başaracağız.

aluk Levent’in şuan için hangi televizyon kanalıyla anlaştığı bilinmiyor. Haluk Levent’in ilerleyen günlerde hangi yayıncı kuruluşla anlaştığını duyurması bekleniyor.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Ekranlara Geri Dönüyor!

Ekranlara Geri Dönüyor!


Yorumlar