DJ KAAN GÖKMAN RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

DJ KAAN GÖKMAN

DJ KAAN GÖKMAN

 

DJ KAAN GÖKMAN RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

 

DÜNYACA ÜNLÜ DJ’YİMİZ

DJ KAAN GÖKMAN

10 EYLÜL CUMA

SAAT 23:30’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Güzel Edirne’de hayata gözlerimi açtım, İstanbul bilgi Üniversitesi müzik bölümü mezunuyum, yaklaşık 20 yıldır Müzik dünyasının içindeyim. Özel radyoların açıldığı ilk dönemde mikrofon başına geçtim. 16 yaşımda hem radyo hem de club djliği ile tanıştım ve  sırasıyla Power Group, Nar Group ve Pal Media kuruluşlarında yönetici ve dj pozisyonlarında çalıştım halen aktif olarak bu görevim devam ediyor. 2014 yılında kendi digital label şirketimi kurdum, yeni genç starlar keşfederek şarkılarını müzik dünyasıyla buluşturmaya devam ediyorum.

Bukalemun Music olarak Aranje, dj workshop, organizasyon, jingle ve reklam müziği sektöründe hizmet veriyorum. ilk solo albümüm  ”This is hit” 2010 yılında Emi etiketiyle İlk önce Türkiye daha sonra 48 ülkede yayınlandı özellikle arap ülkelerinde  oldukça popüler oldu ve bana bir çok ödül kazandırdı hemen ardından gir kanıma ve benden olsun single çalışmalarımla radyo ve clublerin playlistlerinde yer aldım.

2003 yılında Harem grubunu kurduk ve  başarılı 3 albümle  dünyaca ünlü  bir çok festivalde sahne aldım, harem projesi dışında Serdar şenel & Kaan Gökman ”The project” ve Turkish Delight  proje albümlerini müzik severlerle buluşturdum. Soner sarıkabadayı, Sinan Akçıl, Hande Yener, Ayşe Hatun Önal, Burcu güneş gibi Sevilen birçok sanatçının albümünde düzenleme ve Remixlerimle yer aldım ve almaya devam ediyorum.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

DJ KAAN GÖKMAN RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

DJ KAAN GÖKMAN RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar