Çifte Kutlama

Çifte Kutlama

Çifte Kutlama… İki gün önce yeni yaşına giren Sali’ye röportaj sırasında pasta sürprizi yapıldı. Bayramı ve doğum gününü bir arada kutlayan Sali, “İki gün önce doğum günümdü. Hepimiz için güzel bir dünya diliyorum.” dedi.

ÇOCUKLAR İÇİN SATIYOR!

“Kıyafetlerinizi bir uygulama üzerinden satıp, yardıma muhtaç çocuklar için para topluyorsunuz. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna Sali, “Evet bunu UNICEF bünyesinde yapıyoruz. Çocuklar benim hassas olduğum bir konu. Yıllardır sahnedeyim. Çok kıyafet birikti. Ben de bu şekilde değerlendirmek istedim. Çocuklar için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız” cevabını verdi. Yaklaşık 2 buçuk saat sahnede kalan Sali misafirlerine unutulmaz bir bayram yaşattı.

Ziynet Sali

Ziynet Sali

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Çifte Kutlama

Çifte Kutlama


Yorumlar