CEYDA RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

CEYDA

CEYDA

 

CEYDA RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

CEYDA

10 AĞUSTOS SALI

SAAT 22:30’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

POP’UN YENİ STARI CEYDA, HOLLYWOOD’DAN  GELDİ!

Bu hafta ‘Durum Berabere’ isimli sözü ve bestesi kendisine ait şarkıyı piyasaya süren Ceyda, Hollywood’da tesadüfen turist olarak dolaşırken keşfedildi. Ve Netflix’de yayınlanacak ‘Dirty Love’ adlı dizide oynadı.

Düzgün fiziği ile göz dolduran sanatçı, bestelerini tesadüfen tanıştığı Sezen Aksu’nun ekibine dinletince hayatı değişti. Demet Akalın’ın aranjörü ‘Erhan Bayrak ile çalışan sanatçı’ , ‘onlarca söz ve bestem var’  bir şarkımı da Tarkan’a yolladım cevap bekliyorum. Fiziğim ve oyunculuğum var ama hayalim hep şarkıcı olmaktı. Güzelliğimin akasına sığınmıyorum şarkılarım fiziğimin önüne geçecek kapasitede. Yakında hem listelerde hem konserlerde işimin hakkını vereceğim. Ajda Pekkan, Sezen Aksu ve Tarkan dışında idolüm yok. Aleyna Tilki ingilizce derdine düşmese iyi gidiyordu ama şimdi ligden düştü buda herkesin dikkatli adımlar atması gerektiğini gösteriyor. Burası Türkiye ingilizce şarkı ile Tarkan başaramadı, Aleyna nasıl başarsın! Benim kimse ile yarışım yok. ‘Kendi kendimin rakibiyim’ dedi.

Sanatçının yeni singleları da önümüzdeki aylarda yayınlanacak.

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

CEYDA RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

CEYDA RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar