Çağla Şikel İtirafı!

Çağla Şikel İtirafı!

 

Çağla Şikel İtirafı! Emre Altuğ’dan Çağla Şıkel itirafı! Biten evlilikleriyle ilgili ilk kez konuştu…

 

Emre Altuğ

Emre Altuğ

 

Bir süredir ekranlarda göremediğimiz Emre Altuğ, 17 yıl sonra yeniden çekilen ‘Sihirli Annem’ dizisinde Sadık rolüyle geri döndü. Emre Altuğ verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emre Altuğ’un eski eşi Çağla Şıkel hakkında söylediği sözler magazin gündemine bomba gibi düştü. Emre Altuğ ve Çağla Şıkel’in boşanma sebepleri hayranları tarafından her zaman merak edildi. Emre Altuğ eski eşi Çağla Şıkel’le ve biten evlilikleri hakkında ilk kez konuştu …

Çok iyiyim. Yaşadığımız süreç bize dünyadaki en önemli şeyin sağlık olduğunu gösterdi. Sağlığımız yerinde olduğu için mutluyuz. Setimiz iyi gidiyor ve zaten sürekli test oluyoruz. Hayatım evden sete, setten eve şeklinde devam ediyor. Allah’tan setimiz çok korunaklı ve güvenli. Her şeye rağmen moralimizi yüksek tutmaya çalışıyoruz.

İlk başlarda çok yaşadım. Evde oturduğumuz süreçte kendimizi işe yaramaz hissettik. Her zaman görüştüğümüz insanlarla bir araya gelemedik, bu bizi sıkıntıya soktu. Başta bir bocaladık, şükür atlatıyoruz.

Çok mutluyum. Zaten baba olduktan sonra hep çocuklara göre bir şey yapmak istiyordum. Bu projeye de bayıldım, tam gönlüme göre geldi. Çok duyduğum ama izleyemediğim bir diziydi, şimdi böyle bir diziyle izleyici karşısında olmak şahane.

 

Çağla Şikel

Çağla Şikel

 

ÇAĞLA İLE ARAMIZ HİÇ BOZULMADI. BİRBİRİMİZİ İNSAN OLARAK ÇOK SEVİYORUZ

Bazen boşanan çiftlerin çocuklarında travmalar olabiliyor…

Biz çok çaba sarf ettik ve çok özel davranıyoruz. Hem anne hem baba bakımından şanslılar. Büyüklerin yaptıklarının sonuçlarını çocuklar ödememeli. Çağla ile hiçbir zaman aramız bozulmadı. Hep çocukları düşünerek adımlar attık.

Çocuklarımın annesi, çok kıymetli, değerli. Çok seviyoruz biz zaten insan olarak birbirimizi. Ki geçmişte de güçlü duygular yaşadığım kişi, aşık olduğum kadın. O bambaşka bir yerde benim için. Çok iyi bir anne, dost, arkadaş. Kendisine çok saygı duyuyorum. Bugüne kadar birbirimizi hiç kırmadık. Boşanırken bile insani egomuzu bir yana bıraktık.

 

Çağla Şıkel İtirafı!

Çağla Şıkel İtirafı!

 

Herkesin hayatında biri olabilir, önemli olan onu nasıl yaşadığındır. Benim Çağla’ya karışma hakkım yok, o zaten bilinçli, örnek bir anne. Ben de aman illa biri olsun diye çaba sarf etmedim. Bu işler kader kısmet biraz da.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbetodalarımıza davet ediyoruz.

 

Çağla Şikel İtirafı!

Çağla Şikel İtirafı!

Yorumlar