Burak & Barış feat. Özlem – Uzak Ol

Burak & Barış feat. Özlem

Burak & Barış feat. Özlem

 

Burak & Barış feat. Özlem – Uzak Ol

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com Burak & Barış feat. Özlem – Uzak Ol; Burak & Barış feat. Özlem’in, yayınlanan Uzak Ol isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

 

TİKTOK ‘ TAN ZİRVEYE ÜÇ KARDEŞTEN ” UZAK OL ” Alanya ‘ lı üç kardeş Burak , Barış ve Özlem. Tiktok ve youtube ‘ a yükledikleri Diyar Pala ‘ nın ” UZAK OL ” şarkısı Samsun Demir tarafından fark edildi. Samsun Demir ise projeyle ilgili ” Onları önce evlerinde çektikleri tiktok ve youtube ‘ ye yükledikleri videolarda gördük biz çok sevdik müzik aşkları ve samimiyetleri bizi çok etkiledi ” paylaşımında bulundu sosyal medya hesabı üzerinden. Şarkının izin aşaması klip çekimi bir haftada tamamlandı. Söz ve müziği Diyar Pala ‘ ya Aranjesi Özkan Meydan ‘ a ait olan şarkının klip yönetmenliğini ise Enes Bilal Taşçı üstlendi. Uzak Ol DMC ve Dark ‘ n dark etiketiyle 1 mayıs ‘ ta yayınlandı.

 

 

 

PREVİNALASAN

PREVİNALASAN

 

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Burak & Barış feat. Özlem - Uzak Ol

Burak & Barış feat. Özlem – Uzak Ol


Yorumlar