ARDIÇ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

ARDIÇ

ARDIÇ

 

ARDIÇ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

ARDIÇ

1 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT 23:00’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Ardıç  içindeki müzik tutkusunu abisinin elinden tutup düğünlere götürmesiyle başladığını söyledi.

Ardınç; 11 yaşında ve ilk şarkım İbrahim Tatlıses den mavi mavi masmavi, bazen düğünlerde bazen de ilahi söylenen cemaatlerde bulundum.İlk şarkımız çıkardığım Deli rüzgar ve sonrasında Ne severmisim seni şarkısı ile hakkaten çok başarılı bir çıkış yakaladım.

Ama 2011 yılında İzmir’de yaşayan bir bayan hayranım Avrupa’da yaşayan nişanlısı ile arası açılıyor. Sonrasın da bu kızımız maalesef intihar ediyor ve nişanlısına bıraktığı mektup da benim şarkım ne severmişim seni sözlerini yazıp bırakıyor. .
Bu haber basına düşmüştü ve benim önüme geldi işte o zaman dünyam yıkıldı .ben şarkılarımı insanlar ölsün diye yapmıyorum çok acı, benimde çocuklarım var hakkaten çok etkilendim, duygusal olarak yıkıldım ve ara verdim . Arada bir tek şarkı çıkarma çalışmam oldu ama toparlamam kolay olmadı.
Sonra bu görüntü ile yüzleşmem gerektiği düşündüm artık hayranlarım da beni beklemekten yoruldu bende ara vermekten yoruldum ve bu sene sözü ve müziği bana ait rahmetli hayranım için Sonbahar şarkısını yaparak sektöre geri döndüm.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

ARDIÇ RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

ARDIÇ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar