VOLKAN KOŞAR RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu

VOLKAN KOŞAR

VOLKAN KOŞAR

 

VOLKAN KOŞAR RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu

 

SES SANATÇISI

VOLKAN KOŞAR

22 NİSAN PERŞEMBE

SAAT 22:30’DA

SERSERİ_KİZ İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI KONUĞU

 

VOLKAN KOŞAR!

 

O Ses Türkiye’de Showlarıyla isminden en çok söz ettiren isim 2007 yılından beri müzik piyasasında olan Volkan Koşar bu dönem içerisine üç albüm ve beş tekli sığdırdı. Kıraç ve Bahadır Tatlıöz ile yapmış olduğu düetler ise oldukça ses getirmişti.

Şimdi 1 Mart 2021 itibariyle altıncı teklisi “İKİ TEK” yayında 2018 O Ses Türkiye macerasında, İlk turda sergilediği Speedy Gonzales performansı ile dört jüri üyesini de döndürmeyi başarıp ardından yarı finale kadar gittiği süreçte her performansı çift tekrar olarak başarı göstermişti.

Sahne performansı ve Showları ile en çok konuşulan isim olan Volkan Koşar yeni teklisi için hazırlıklarını tamamladı. Sözü ve müziği yine kendisine ait olan İki Tek isimli çalışmasının düzenlemesini Serdar Seçme yaptı. Klip için 1 ay önceden çalışmalara başlayan Volkan Koşar tanıdığı tanımadığı çeşitli dansçılardan şarkıya uygun dans etmelerini istedi ve kayıtlar topladı. 14 yaşında dansçı bir dinleyeninin de içinde bulunduğu, Tayvan’dan Fransa’dan ve Türkiye’den Swing dans performanslarını izlemeye doyamayacaksınız. Volkan Koşar’ın performans sahneleri ise Balat sokaklarında Ozan Gülek’in çektiği ve danslarla bezenen klip YouTube’ta Volkan Koşar resmi sayfasında yayında.

Reggie Rock’n Roll tarzında ki şarkı “İki Tek” oldukça eğlenceli ve çok ses getirecek.

VOLKAN KOŞAR “İKİ TEK” Alptekin Yapım Etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

 

Volkan Koşar gitarından, müziğinden, yaşam şeklinden kesitler sunuyor web sitemin biyografi kısmında. Bu gerçek. Ben bir yer de sahnedeysem ya da bir yere konuksam gitarım hep yanımdadır. Evim gitarlarla dolu hatta dekorasyonunda bile çokça var.

Müzik dışında birçok hobim ve uğraşlarım var. El becerisi gerektiren şeylerle uğraşıyorum, işin açıkçası üretmeyi seviyorum. Tahtalara şekiller veririm, keserim, oyarım mesela. Bisiklete binmeyi severim. Uzun uzun bisiklet gezintilerim vardır. Bol bol film izler, oralardan da müziğim için beslenirim. Sonra yazarım. Şarkı ve şiir gibi değil. Düz yazılar yani. Hayatın içinden gerçek hikâyeler yazarım. Ve buna sahnede bir basamak yukarıda bakan insan açısıyla SAHNEDE SEYR-U SEFER adını verdim. Bir olgunluğa geldiğinde kitap olarak sunmak istediğim yazılardan oluşuyor.

İleri de müzik yapmak istiyorum. 18 yıldır müzikle uğraşıyorum. Bu benim nefes alma, hayatı karşılama şeklim. Şarkılarımı binlerce insana ulaştırmak için çalışıyorum, çalışmak istiyorum ve çalışacağım. Gün yüzüne çıkmamış sosyal sorumluluk üzerine şarkılarım var. Kitleler, benim yaptığıma daha fazla değer verdikçe ve takip ettikçe, bu düşüncelerim hayata geçecek ve elde ettiğim şeyler daha anlamlı değer kazanacak diye düşünüyorum. Kendimi motive etmek için sosyal aktivitelerim haricinde dünya starlarının hayatlarını, konserlerini, nasıl olduklarını izler, okur, takip ederim ve kendime yollar çizerim. Bazen çok ufak bir ayrıtı da saklı olduğunu görürüm başarının sırrını.

 

 

ALPTEKİN PD RADYO AŞ

ALPTEKİN PD RADYO AŞ

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

VOLKAN KOŞAR RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu

VOLKAN KOŞAR RadyoEce ve RadyoDostHane Ortak Yayın Konuğu


Yorumlar