Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle; Türkülerimiz kimi zaman bir annenin sütünün sıcaklığında, bir çocuğun ses ve söz dağarcığına bir ninni edası olarak nakşolmuş, kimi zaman da bir ölüm yada bir ayrılığın verdiği acı ile yoğrularak katılaşmış, kimi zaman da kadere boyun eğmenin sessizliğini ve çaresizliğini yaşatırken ve kimi zaman da haksızlığa, vefasızlığa, saygısızlığa başkaldırının sesi olmuştur. Kültür hazinelerimizin en önemli ve edebi unsurlarından biri olan türkülerimiz geçmişe ışık tutarak milletimize ait geleneklerimizi geleceğimize aktarırlar. Türkülerimiz bizi biz yapan, bizi diğer milletlerden ayıran en kıymetli hazinelerimizdir. Türkülerin her bir kelimesinde asıl özümüz saklıdır.

Bir Aile ortamın da, kaliteli yayın hizmeti almak isteyen ve kültürümüzün bir parçası olan Türkülerimizi dinlemek isteyen siz değerli dinleyicilerimizi kaliteli yayın anlayışı ile hizmet veren SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo Radyo Ece Türkü Radyo Dinle platformumuza davet ediyoruz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir çok şehrinden Türkü dinlemeyi severlerin buluştuğu tek adres olan RadyoEce.Com Canlı Radyo Dinle sitemiz; siz kıymetli Türkü dinleyicilerimizin profesyonel Dj’lerimiz eşliğinde en çok sevdiğiniz ve ihtiyacınız olan en kaliteli Türküleri dinlemenize imkan sağlamaktadır.

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

Radyo Ece İle Türkü Radyo Dinle

İnternet Radyo Sitesi RadyoEce.Com yöresel halk türküleri çalan bir Canlı Radyo Dinle Sitesi’dir. Radyo Ece, yayınlarını yurtdışından dinleyen tüm müzik severlere internet ortamından dinleme imkanı sunmaktadır. Günün her saatinde internetin olduğu her ortamdan sitemiz üzerinden Türkü dinleyebilirsiniz. Radyo Ece Türkü dinlemeyi seven, türkülere gönül veren, türkü dinlemeden zaman yaşayamayan herkesin dinleyebileceği Mobil Radyo Dinle Sitesi’dir. İnternetin olduğu her yerden akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve bilgisayarlarınız aracılığı ile rahatlıkla ve kolaylıkla yayınlarımızı; Online Radyo Dinle sitemiz üzerinden her yerden online olarak dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Ece Canlı Radyo Sohbet Odaları farkı ile yayıncı Dj’lerimizin yayın akışı içerisinde istek parçalarınızı da çalarak siz türkü severlerin isteklerine yanıt verebilmektedir.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da  Türkü dinlemeyi seven ve türkülere gönül veren siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

 

 

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

 

Yorumlar

Duman
13 Ocak 2021

RadyoEce de türkü keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız dj-SahiL kesinlikle dinleyin harika türkü arşivi var

SahiL
1 Şubat 2021

SerSeri-KıZ ve GöKyÜzüM verdiqininiz emeklere saqlık Samimi ve güzel payLaşım olmus hepsi birbirinden harika başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgili duman téşekkür ediyorum. Saygılar..

    SeRSeRi_KiZ
    1 Şubat 2021

    Sahilim cok tsk ederim sisin destekleriniz sayesinde o harika yayinlariniz sagolsun

1 Şubat 2021

Sevgili SahiL Güzel ve İçten Temennilerin İçin Çok Teşekkür Ederiz. SeRSeRi_KiZ ve ben Radyo Ece’yi Ulusal Radyo Platformuna Taşımak Hedefi ile Yola Çıktık… ve Sizlerin Sesi Olmayı Başardık…
Türkü Severim Gönülden Dinlerim ve Dj-SahiL Yayınlarının Kusursuz Dinleyicisiyim…
Sevgiler ve Saygılar