SÜLEYMAN ERGİSİ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

SÜLEYMAN ERGİSİ

SÜLEYMAN ERGİSİ

 

SÜLEYMAN ERGİSİ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu

 

DEĞERLİ SANATÇIMIZ

SÜLEYMAN ERGİSİ

8 HAZiRAN SALI

SAAT 23:00’DA

DJ’SeRSeRi_KiZ

İLE

GÖNÜLLERE YOLCULUK

PROGRAMININ

CANLI BAĞLANTI 

KONUĞU

 

Süleyman Ergişi “Biri Var”

Sanatçı, besteci ve yorumcu Süleyman Ergişi, 6 yillik bir aranın ardından, sözleri ve müziği kendine, düzenlemesi Alihan İnanlı’ya ait olan teklisi Biri Var’ı müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Çekimleri Toronto’da gerçekleştirilen klibin yönetmenliğini Mesut Akkoyun yapmıştır. Mayıs Ayı ortalarinda tüm dijital platformlarda yer alacak olan Biri Var’in, Türk Müziği dinleyenleri arasinda cok begenilecegi konusuluyor. Toronto Sanat Konseyi ve Ontaryo Sanat Konseyi’nin destegiyle yeni çalışmalara baslayacak olan sanatçı, yakın bir gelecekte sıkça adından söz ettirecektir.

 

Suleyman Ergişi kimdir?

 

1976’da Çorum’da doğdu. Ilk, orta ve lise eğitimini, babasının memuriyeti sebebiyle taşındıkları Bursa’da tamamladı. Lise döneminde 1991/1995 Yılları arasında Bursa Büyükşehir Belediye Konservatuarı’nda ilk müzik eğitimini aldı. 1996’da İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü’nün sınavlarıni kazanarak eğitimine burada devam etti. 2003/2007 Yılları arasında devam ettiği Haliç Üniversitesi Konservatuarı’nda yüksek lisansını tamamladı. 2016’da Amerika, 2017’de Kanada’ya taşınan sanatçı, halen Toronto’da yaşamakta ve müzik çalışmalarına burada devam etmektedir.

 

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz RadyoEce.Com‘da Siz Değerli Dinleyicilerimizi Kesintisiz Canlı Radyo Dinle  Sitemize Davet Ediyoruz…

 

 

SÜLEYMAN ERGİSİ RadyoEce'de Dj'SeRSeRi_KiZ'in Canlı Bağlantı Konuğu

SÜLEYMAN ERGİSİ RadyoEce’de Dj’SeRSeRi_KiZ’in Canlı Bağlantı Konuğu


Yorumlar