Slow Radyo Dinle

Slow Radyo Dinle

Slow Radyo Dinle

 

Slow Radyo Dinle

Radyo Ece Slow Radyo Dinle; Slow şarkılar neredeyse kendimizi bildiğimiz ya da hayatın içinde kişiliğimiz ile ve benliğimiz ile var olduğumuzdan itibaren hayatımızın bir parçası olur. Türkiye’de pop müzik 1960’lı yıllarda başladı. O zamanlarda pop diye tabir edilen bir müzik yoktu. Her şey yabancı parçalara Türkçe sözler yazılması ile başladı. O zamanlar da bu müziğe Türkçe Sözlü Hafif Müzik ya da Aranjman Müzik deniliyordu. Söz yazarlarına büyük görevler düşüyor; Sezen Cumhur ÖNAL ve Fecri EBCİOĞLU gibi birçok söz yazarı yabancı bestelere Türkçe sözler yazıyorlardı. Pop müziğin yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte pop müziğin içinde slow müzikte dinleyiciler tarafından ilgi görmeye başlamıştı.

Geçmişten günümüze akıllarda kalan şarkılardan;

 

Kamuran Akkor – Seni Beklerim Öptüğüm Yerde

 

Hafızalardan Hiç Silinmeyen Sezen Aksu Şarkıları – Tükeneceğiz

Tarkan – Vazgeçemem

 

Ferhat Göçer – Yastayım

Türk Pop Müziği’nde o kadar güzel slow şarkılar var ki elbette buraya yazmak ile bitmez. Mesela bir büyük usta Kayahan’ın şarkıları var, Leman Sam’ın seslendirdiği şarkılar var. Nilüfer, Aşkın Nur Yengi, Kenan Doğulu, Kutsi, Emre Aydın, Teoman hepsinin de unutulmaz slow şarkıları, dilimize gönlümüze pelesenk olmuş şarkıları var.

 

Radyo Ece Slow Radyo Dinle

İnternet Radyo Sitesi RadyoEce.Com Slow Şarkıları sizlere sunan bir Canlı Radyo Dinle Sitesi’dir. Radyo Ece, yayınlarını yurtdışından dinleyen tüm müzik severlere internet ortamından dinleme imkanı sunmaktadır. Günün her saatinde internetin olduğu her ortamdan sitemiz üzerinden Slow Şarkılar dinleyebilirsiniz. Radyo Ece Slow Şarkı dinlemeyi seven herkesin dinleyebileceği Mobil Radyo Dinle Sitesi’dir. İnternetin olduğu her yerden akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve bilgisayarlarınız aracılığı ile rahatlıkla ve kolaylıkla yayınlarımızı; Online Radyo Dinle sitemiz üzerinden her yerden online olarak dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Ece Canlı Radyo Sohbet Odaları farkı ile; yayıncı Dj’lerimizin yayın akışı içerisinde istek parçalarınızı da çalarak siz Slow Müzik severlerin isteklerine yanıt verebilmektedir.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da  Slow Şarkılar dinlemeyi seven ve unutulmaz Slow Şarkılara gönül veren siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

 

 

Slow Radyo Dinle

Slow Radyo Dinle

Yorumlar