Saide Guliyeva – Şu Karşıki Dağda Kar Var

Saide Guliyeva

Saide Guliyeva

 

Saide Guliyeva – Şu Karşıki Dağda Kar Var Duman Yok

 

Canlı Radyo RadyoEce.Com Saide Guliyeva – Şu Karşıki Dağda Kar Var; Saide Guliyeva’nın, yayınlanan Şu Karşıki Dağda Kar Var Duman Yok isimli şarkısı video klibi ile RadyoEce.Com‘da…

 

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoEce.Com sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz. Sizleri RadyoEce.Com Canlı Radyo Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz..

 

Saide Guliyeva - Şu Karşıki Dağda Kar Var

Saide Guliyeva – Şu Karşıki Dağda Kar Var


Yorumlar

Saidefanpage
4 Ekim 2021

Saide Guliyeva Yeni Şarkısı Çok Güzel Güçlü Sesiyle Farkını Yaratmış Nice Şarkılarını Birlikte Söyleyelim Iyi Ki Varsın Seni Çok Seviyoruz. .

Merve
4 Ekim 2021

Saide hanim çok kıymetlidir sesinden her geçen şarkı çok değerlidir en zarif en asil sanatçı başarısı hep daim olsun çok seviyoruz .

Ayşen hanim
4 Ekim 2021

Saide hanımı almanyadan hayranıyım dünyanın en güzel sesli sanatçısı daha önce istanbul le Baron sahnesinden izlemiştim inşallah tüm dünyada sahnelerin olur