Özlenen Özele İtiraf

ÖZLENEN ÖZELE İTİRAF

Özlenen Özele İtiraf; özleyince yazıyorum derdim sana hep. Gönül bardağımda adı sen olan damlalar dolup taşmaya başladığı zaman der susardım. İtiraf ediyorum, ben sana hep yalan söylüyordum, ben senin içinde olmadığın her saniye’ye her dakikaya sensiz gelen geceye gündüze küskündüm. Sensiz aldığım nefes bile boğazımdan geçmeyen seni özlememek varlığına gözlerine ihanet olurdu benim için…

Gönlümdeki o adını SEN koyduğum sonsuzluğum dediğim bardağım hiç boşalmıyorduki. Aklımdan her geçtiğinde her saniye her dakika bir damla bırakıyordu bardağımda. Şimdi kocaman bir okyanusa dönüştü içimde sen bilmeden, görmeden, sözlerin, gibi gözlerin gibi…

Gittim diyordum senden bazen gittiğim yol yalnızca göz bebeklerin ile kalbin arasındaki yol kadardı aslında. Gittim dediğimde bir çölün ortasında bırakmışım gibi seni. Bir hançer saplanmış gibi sol YANIMA… Kendimle kavga ederek koşarak sana geri dönüyordum. Sen görmeden nefesimi ayak sesimi duymadan hissetmeden.

 

RadyoEce

RadyoEce

 

Ben sana yalan söylüyordum aslında okuyordum gönül rafımda ki en güzel Romanım olan seni, toz kondurmadan gözlerimle silerek sayfalarını yapraklarını bir çocuğun iç çekerek ağlayışı gibi içine çeke çeke her bir cümleni şiir kokan gözlerini.

Üşüyordum aslında yazın sıcağında bile, sensizliğin ayazındaydım ben hep… Sıcak tutmaya çalıştığım gözlerim şahit, sensiz hep ıslak ve nemli idi. Bir gün adını özlem koyduğum sana kavuşursa ellerim tutarsam avuçlarını, avuçlarının tam içine sensiz geçen adı sen olan sıcak tuttuğum Gözlerimden düşen Damlalar üşütmesin O son kez kavuştuğum ellerini.

Rabbim hiçbir zaman yalan konuşan kullarından olmayı nasip etmesin kimseye en büyük yalanınız benimki gibi) olsun özlemlerini itiraf edemeyenler şimdi tam zamanı )
Doğarken ağlayıp Ahirete göçerken Ağlayan Biz kullar. Hayatta Birazda GüLüMSeMeNiN
Hırsızı olalım değili. GüLüMSeMeLeRi Bir Birinizden Değil HaYaTTaN Çalınnnnnnn

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

Yorumlar