O Fotoğraf Kalkacak Üzülürsün

O Fotoğraf Kalkacak Üzülürsün

 

O Fotoğraf Kalkacak Üzülürsün; Son olarak Bodrum’da yapılan otomobil yarışları sırasında karıştığı silahlı kavgayla adından gündeme gelen Mustafa Üstündağ’ın mahkemelik olduğu eski eşi Ecem Özkaya’nın “Gönül dağı” dizisindeki partneri Ferdi Sancar’ı da geçen aylarda tehdit ettiği iddia edildi.

Tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı programının özel haberine göre TRT1’de yayımlanan Gönül Dağı dizisinde ‘Sefer’ karakterini canlandıran Ferdi Sancar, reyting rekortmeni dizide Zahide karakterine hayat veren partneri Ecem Özkaya ile birlikte sosyal medyadan bir fotoğrafını paylaştı.

Diziden bir sahneye ait kareyi gören Mustafa Üstündağ’ın kıskançlık krizine girdiği ve Sancar’a sosyal medyadan, içinde ağır sinkaflı küfürlerin de yer aldığı peş peşe şu mesajları attığı iddia edildi:

“Lan senin yolunu si….m. Bu bir tehdittir… Ya git şikayet et ya da senin… zzzzz… A…a k…m ya… oyuncusu…. 05… Beni ara. Aramazsan bu yazdığımı yayınlarım. Bu fotoğrafı kaldıracaksın. Biliyorsun, değil mi? Üzülürsün. Oğlum illaki uyanacaksın. Sana var ya… O fotoğraf kalkacak. Yandım oğlum, sen de yandın..”

 

O Fotoğraf Kalkacak Üzülürsün

O Fotoğraf Kalkacak Üzülürsün

 

İddiaya göre Ferdi Sancar’dan geri dönüş alamayan Mustafa Üstündağ, bu kez “Gönül Dağı” dizisinin yapımcısı Ferhat Eşsiz’i hedef aldı. Eşsiz’i arayan ancak görüşemeyen Üstündağ yapımcının küçük oğluyla fotoğrafını Instagram hikayesinde yayınladı ve üzerine “Kardeşim ararsın di mi? Aradım ulaşamadım. Yapımcı Emre yoğunluktan açamıyor telefonu. Beni arasana e mi” yazdı. Yine dönüş alamayınca da birkaç kez daha yapımcının çocuğunun fotoğrafını “Maşallah süpanallah dostum. Ararsın e mi” mesajıyla tekrar tekrar yayınladı.

Bu arada Ferdi Sancar’ın, Mustafa Üstündağ’ın tehdit mesajlarını görünce Ecem Özkaya ile olan paylaşımını kaldırdığı ve küfürlü mesajlarla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunduğu iddia edildi.

Ecem Özkaya’nın da bir yıl önce boşandığı Mustafa Üstündağ hakkında hakaret ve tehdit nedeniyle çok sayıda suç duyurusunda bulunduğu ve yargı sürecinin devam ettiği öğrenildi.

 

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Kaliteli Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

 

O Fotoğraf Kalkacak Üzülürsün

O Fotoğraf Kalkacak Üzülürsün


Yorumlar