Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı Boşandı

Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı

 

Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı Boşandı… 9 yıldır evli olan Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı birlikteliklerini noktaladı. Çiftin iki yıl önce karşılıklı açtığı boşanma davası sonuçlandı.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Necati Şaşmaz 2019 şubatında Nagehan Kaşıkçı’ya 10 milyon TL tazminat ve 2 çocuğunun velayetini isteyerek boşanma davası açmıştı. Kaşıkçı ise, ünlü oyuncudan psikolojik, fiziksel ve cinsel şiddet gördüğünü iddia ederek, 20 milyon TL tazminat ile kendisi ve 2 oğlu için toplam 60 bin TL aylık nafaka talebinde bulunarak karşı boşanma davası açmıştı. İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’nde görülen dava karara bağlandı.

 

NECATİ ŞAŞMAZ

NECATİ ŞAŞMAZ

 

Mahkeme iki tarafı da eşit kusurlu gördüğü için Kaşıkçı’ya nafaka vermedi. Ayrıca tarafların tazminat talepleri de reddedildi.

Mahkeme, Necati Şaşmaz’ın çocukları için her ay 12 bin 500 lira ödemesine karar verdi.

Çiftin, 7 yaşında Ali Nadir ve 3 yaşında Yusuf Emir adlarında iki oğulları var.

 

NAGEHAN KAŞIKÇI

NAGEHAN KAŞIKÇI

 

“ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR YOK”

Şaşmaz’ın avukatı Altın Mimir, “Kesinlikle üçüncü şahıslar yok. Evliliği kurtarmak için mücadele edildi ancak mümkün olmadı. Anlaşmalı boşanma sağlanamadı, çekişmeli bir boşanma süreci yaşanıyor bu yüzden” ifadelerini kullanmıştı.

 

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Kaliteli Sohbet odalarımıza davet ediyoruz.

 

Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı Boşandı

Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı Boşandı


Yorumlar