İlan-ı Aşk Ettiği…

İlan-ı Aşk Ettiği…

İlan-ı Aşk Ettiği… Galatasaray’ın yıldızı Ryan Donk için daha önce, “Yanıyorum yanıyorum” diyen İrem Derici, derbi heyecanına kapılarak sosyal medyadan futbolcuya, “Kalk yiğidim, sakin ol yiğidim, kutla yiğidim” şeklinde övgüler yağdırdı. Paylaşımı sonrası ünlü şarkıcıya, “Abla yine ekmeğinin peşinde” yorumları geldi.

 

İlan-ı Aşk Ettiği...

İlan-ı Aşk Ettiği…

 

Derbi heyecanı, sansasyonel açıklamalarıyla sık sık sosyal medyanın diline düşen İrem Derici‘yi de etkisi altına aldı. Daha önce yaptığı bir açıklamada, en beğendiği erkeğin Ryan Donk olduğunu söyleyen Derici, Galatasaray’ın zafer gazına kapılarak, futbolcuya sosyal medya hesabından övgüler yağdırdı.

 

İrem Derici

İrem Derici

 

“ABLA EKMEĞİNİN PEŞİNDE”

Dün akşam oynanan Fenerbahçe – Galatasaray maçı sırasında paylaşım yapan Derici, futbolcuya, “Kalk yiğidim, sakin ol yiğidim, kutla yiğidim.” diye övgülerde bulundu. Ünlü şarkıcının paylaşımı sonrası sosyal medyadan gülümseten yorumlar geldi. Kullanıcılar, Derici’nin açıklaması sonrası, “Hormonlar yükselmiş yine.”, “Donk sana bakmaz be ablacım.”, “Abla yine ekmeğinin peşinde.” şeklinde yorumlar yaptı. Daha önce de Donk için duyduğu hayranlığı dile getiren Derici, “Yanıyor, yanıyorum.” sözlerini kullanmıştı.

 

SuLtanLarın DinLediği Tek Radyo RadyoEce

 

Canlı Radyo Dinle adresimiz https://www.radyoece.com/da siz değerli dinleyicilerimizi Radyo Sohbetodalarımıza davet ediyoruz.

 

İlan-ı Aşk Ettiği...

İlan-ı Aşk Ettiği…

Yorumlar